Gezsek Yesek Hakkında

Gezsek Yesek de nedir ? iste sorunuzun cevabı...

Gezsek Yesek Hakkında

 

Gezsekyesek günlük hayatta kullandığım bir slogandı aslında. Sonra bir farkettim ki ben baya bi mekan geziyorum ve her seferinde farklı bir yer tercih ediyorum . Artık kendim bile gittiğim mekanların ismini unutmaya başlamışken en iyisi kaydetmek dedim. Sonrada sadece kendime kaydetmeyim herkesle paylaşayım istedim.  Gittiğim mekanlarda her şeyi birden tadan biri değilim. Burada amaç o mekanın en lezzetli içeceği veya yiyeceği hangisi veya gidilen şehrin en meşhur , en güzel veya gezilmesi görülmesi gereken yeri neresi onu öğrenmek ve öğretmek  ;) Önemli bir dipnot yayınladığım fotoğrafların hiçbirinde filtre yok , tamamen olduğu gibi ,siz görünüşe aldanmayın diye :)   Ayrıca şunu net belirtmeliyimki ben bilirkişi değilim, amaç sadece paylaşmak ;)
 
İstediğiniz kategoride yemek mekan gezi vs burada bulabilirsiniz. Sizlerinde fikirlerini bekliyorum tabiki. Ayrıca gezdiğim mekanlar kendilerini ziyaret ettiğimi anlayacaklar . Verdiğim notu onlara bırakıp ayrılacağım mekandan. Ayrıntıları da buradan öğrenebilirsiniz ;)
 
197
Gezsek Yesek olarak gittiğim mekanlara kart bırakmaya devam ediyorum ve toplamda 197 mekana mutlu olduğumu belirten karttan bırakmışım. Bunuda size istatistik olarak göstermek istedim. Beni mutlu eden tüm mekan sahiplerine sonsuz teşekkürler.
69
Gezsek Yesek olarak gittiğim mekanlara kart bırakmaya devam ediyorum ve toplamda 69 mekandan kararsız olduğumu belirten karttan bırakmışım. Bunuda size istatistik olarak göstermek istedim. Mekan sahiplerinin bir daha düşünmesini isterim.
33
Gezsek Yesek olarak gittiğim mekanlara kart bırakmaya devam ediyorum ve toplamda 33 mekana mutsuz olduğumu belirten karttan bırakmışım. Mekan sahiplerinin hizmet ve müşteriye olan davranış şekillerini gözden geçirmelerini tavsiye ederim.
Bizimle istediğiniz her konuda ister iletişim formunu doldurarak, ister adresimize mail atarak iletişime geçebilirsiniz.
Bu Kartı Mekandan Mutlu Ayrıldığımda Bırakıyorum.
Bu Kartı Mekandan Kararsız Ayrıldığımda Bırakıyorum.
Bu Kartı Mekandan Mutsuz Ayrıldığımda Bırakıyorum.
  • Marmaris Balıkçısı
  • Gaziantep
  • Şanlıurfa
  • Kişniş
  • Halil dayının yeri
  • Recep usta
  • Gürze
 
{Tüm Liste} {Tüm Liste}  
Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
İçerik ve yazılar izinsiz kopyalanamaz, alıntı olarak gösterilemez.

İletişim Bilgilerimiz;