Gezsek Yesek Hakkında

Gezsek Yesek de nedir ? iste sorunuzun cevabı...

Gezsek Yesek Hakkında

 

Gezsekyesek günlük hayatta kullandığım bir slogandı aslında. Sonra bir farkettim ki ben baya bi mekan geziyorum ve her seferinde farklı bir yer tercih ediyorum . Prensip olarak sevmiyorum aynı yerlere üstüme yapışmış gibi gitmeyi . Artık kendim bile gittiğim mekanların ismini unutmaya başlamışken en iyisi kaydetmek dedim. Sonrada sadece kendime niye kaydediyorum madem öyle  herkesle paylaşayım istedim. Yani işin özü artık insanlar bana yediğin içtiğin senin olsun gezdiğini anlat yerine yediğini içtiğini anlat demeye başlayınca işte oradan başladı GezsekYesek hikayesi. Şimdi bakıyorum da 4 yıl olmuş. Ne emekler verip ne yemekler yemişim :))) O yemeklerin bana nasıl bir getirisi olmuş siz hesap edin.
 
Gittiğim mekanlarda her şeyi birden tadan biri değilim. Burada amaç o mekanın en lezzetli içeceği veya yiyeceği hangisi veya gidilen şehrin en meşhur , en güzel veya gezilmesi görülmesi gereken yeri neresi onu öğrenmek ve göstermek  ;)  Ayrıca şunu net belirtmeliyimki ben bilirkişi değilim, amaç sadece paylaşmak ;) Güzel yemekleri birlikte deneyelim , güzel yerleri birlikte görelim paylaştıkça mutlu olalım, isteğim sadece bu özgürce mutlu olalım :)
 
İstediğiniz kategoride yemek mekan gezi vs burada bulabilirsiniz. Sizlerinde fikirlerini bekliyorum tabii ki. Ayrıca gezdiğim mekanlar kendilerini ziyaret ettiğimi anlayacaklar . Verdiğim notu onlara bırakıp ayrılacağım mekandan. Ayrıntıları da buradan öğrenebilirsiniz ;) Yakında yıldızlar saçmaya başlarsak şaşırmayın :))
 
275
Gezsek Yesek olarak gittiğim mekanlara kart bırakmaya devam ediyorum ve toplamda 275 mekana mutlu olduğumu belirten karttan bırakmışım. Bunuda size istatistik olarak göstermek istedim. Beni mutlu eden tüm mekan sahiplerine sonsuz teşekkürler.
79
Gezsek Yesek olarak gittiğim mekanlara kart bırakmaya devam ediyorum ve toplamda 79 mekandan kararsız olduğumu belirten karttan bırakmışım. Bunuda size istatistik olarak göstermek istedim. Mekan sahiplerinin bir daha düşünmesini isterim.
38
Gezsek Yesek olarak gittiğim mekanlara kart bırakmaya devam ediyorum ve toplamda 38 mekana mutsuz olduğumu belirten karttan bırakmışım. Mekan sahiplerinin hizmet ve müşteriye olan davranış şekillerini gözden geçirmelerini tavsiye ederim.
Bizimle istediğiniz her konuda ister iletişim formunu doldurarak, ister adresimize mail atarak iletişime geçebilirsiniz.
Bu Kartı Mekandan Mutlu Ayrıldığımda Bırakıyorum.
Bu Kartı Mekandan Kararsız Ayrıldığımda Bırakıyorum.
Bu Kartı Mekandan Mutsuz Ayrıldığımda Bırakıyorum.
  • Marmaris Balıkçısı
  • Gaziantep
  • Şanlıurfa
  • Kişniş
  • Halil dayının yeri
  • Recep usta
  • Gürze
 
{Tüm Liste} {Tüm Liste}  
Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
İçerik ve yazılar izinsiz kopyalanamaz, alıntı olarak gösterilemez.

İletişim Bilgilerimiz;