Gezsekyesek Team

İletişim


Gezsekyesek Team

Gezsekyesek Team Türkiye'de başlatılan ilk blogger birliği olmakla birlikte amacı her şehirde temsilcileri olan ve influencer reklam yapmak isteyen firmalara yardımcı olan bir ekip olmayı amaçlayan bir takım olmak. Bloggerlığa gönül veren ve güçlü bir marka ile çalışmak isteyen kişilerin oluşturduğu bir bloggerlar birliğidir. Sende blogger olmak, eğlenceli ve keyif dolu bir ekibe dahil olmak istersen bize katıl.

Videolu eğitimler;

Dilediğiniz zaman izleyebileceğiniz videolu eğitimler sayesinde blogger nasıl olunur. Ziyaret ettiğimiz mekanlarda nelere dikkat edilir ve bir çok detayı öğrenebileceksiniz.

Eğitici Dökümanlar;

Videolu eğitimlerin dışında sizler için hazırladığımız dökümanlar ile bir yemek bloggeri nasıl olunur incelikleri nelerdir sofra kültürü yemeğin tarihçesi gibi birçok konuya hakim olacaksınız.

Etkinlik Alma ve Yapma Eğitimleri;

Bir etkinlik nasıl alınır sonrasında dikkat edilmesi gerekenler ve etkinlik sürecinde yapılması gerkenleri tek tek öğreneceğiniz bu eğitim sayesinde gelir elde etmeyi öğrenecek ve para kazanan bir blogger olacaksınız. Yani profesyonel bir blogger olacaksınız.