Buffet's Cafe - Çayyolu

Gezsek Yesek 28.04.2013 tarihinde Buffet's Cafe ziyaret etti.

Çayyolunda yeşillikler içinde çok sevimli bir mekan Buffet's. İster arkadaşlarınızla gidin ister ailenizle ister çoluk çocuk :) Öyle rahat bir yer. Aslında büyük bir cafe. Ama bu hafta sonu gittiğimizde arka bahçesinde tadilat varmış. Bu yüzden biraz sıkışıktı açıkçası. Sözün özü mekan olarak çok sevdiğim bir yer. Açık havada uzun uzun saatlerce oturabilirsiniz. Kışın hiç gitmedim . Ama baharda Buffet's çok iyi.Pazar günü havada sıcakken bi kahve içelim maksadıyla gittik. 2 çeşit soğuk kahve içtim. İlki İce Cream Caffe , gayet tatlı ve güzeldi. Vanilyalı istedim ama çilekli vanilyalı geldi. Benim için çok problem olmadı fakat herkes bu şekilde sevmeyebilir. Ben beğendim tadını . Sıcak havalarda rahatlıkla tercih edilebilir. Buzlu buzlu çok iyi geldi.

İkincisi İce Caffe Mocha, malesef bunu hiç beğenmedim. Çok acıydı , buzlu olduğu için haliyle içine şeker de atsanız fayda etmiyor. Mocha zaten öyle tatlı olmaz ama bu baya acıydı . Ama mochayı illaki bu şekilde sevenler de vardır.

Buffets'da Ice Caffe Mocha 9 tl , Ice Cream Caffe 9 tl . Genel olarak Buffet's' ı mekan olarak beğeniyorum. Daha öncesinde yemeklerini de tatmışlığım var. Gayet iyidir. Bu sefer çok memnun kalamadım ama yinede tekrardan gidebileceğim bir yer:) Sizde en azından bi gidin görün :)


Mekana Verdigim Not:

Mekana Bıraktıgım Kart:

 Sipariş Fiyat
 Ice Mocha 9 TL
 Ice Cream Caffe 9 TL
Buffet's Cafe
Adres : Ahmet Taner Kışlalı Mah. 2853. Cad. 3/A Çayyolu/Ankara
Telefon : 0312 242 15 55
Web : www.buffetscafe.com
 

Daha Büyük Görüntüle


İsim;
Mail;  (Sitede Görünmeyecektir)
Yorumunuz;
Alp ;
Mekan güzel fakat özellikle gidilecek bir yer değil yoldan geçerken oturacak bir yer arıyorsanız uğrayın derim. Şahsen bir daha gitmeyi planlamadığım bir yer.
Yorum Sayfa No :
  • Marmaris Balıkçısı
  • Gaziantep
  • Şanlıurfa
  • Kişniş
  • Halil dayının yeri
  • Recep usta
  • Gürze
 
{Tüm Liste} {Tüm Liste}  
Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
İçerik ve yazılar izinsiz kopyalanamaz, alıntı olarak gösterilemez.

İletişim Bilgilerimiz;