Numnum - Filistin Cad. GOP

Gezsek Yesek 04.05.2013 tarihinde Numnum ziyaret etti.

Gopta Filistin caddesinde Numnum. Çok güzel bir terası var. Heleki böyle baharda hava ne sıcak ne soğuk daha bir güzel o teras. Çok beğeneceğiniz bir mekan burası . Mimarisi çok güzel ve özenerek döşenmiş. Her şey birbiriyle uyumlu . Terastaki bar da girişteki bar da çok güzel bir konsept oluşturmuş. Ben çok beğendim.

Yemeklere gelmeden önce değinmek istediğim bir konu Numnumda çalışan arkadaşlar . Okadar hoş sohbet ve ilgililerdiki kesinlikle oranın havasını değiştiriyorlar. Gittiğiniz bir mekanda sizinle ilgileniliyorsa bu kesinlikle çok büyük bir artı. Onun için mekanın müdürünü de , çalışan diğer arkadaşlarıda tebrik ediyorum.Evet sırada yemekler, ilk yemeğim Tavuklu Fettucini, burdaki fettucinin farkı içinde ada çayı var . Ada çayının aslında çok belirgin bir tadı yok. Tavuklar ayrıca kızartılmış ve üstüne konulmuş. Fettucinin içine karıştırılmamış. Ek olarak parmesan peyniri istermiyiz diye sordular, isteyenler fazladan peynir koydurabiliyor. Ben beğendim lezzetli ve doyurucuydu hatta porsiyon fazla bile geldi. Sadece bence kreması biraz azdı ve fettucini çok pişmemişti. Fettucininin çok pişmemesi rahatsız etmiyor fakat biraz daha kremalı olsaydı iyiydi sanki:)

İkinci yemeğimiz Mushroom Swiss, yani mantarlı burger ;) Kesinlikle çok lezzetliydi. İçinde 200gr ( ordaki arkadaşların söylemi) burger ki gerçekten kocamandı. Yemekte zorlanacağınız türden büyük bir burger. Yanında devasa bir patates kızartmasıyla geldi . Ve soslu garnitürle. Ben çok beğendim çok çok lezzetliydi . Tavsiye edebileceğim bir yemek ;)

Ve Numnum'da fiyatlar, Tavuklu Fettucini 21,75tl , Mushroom Swiss 20,50tl . Ee çok ucuz değil fiyatlar . Ama hakediyor ;) Tavsiye ederim afiyet olsun;)


Mekana Verdigim Not:

Mekana Bıraktıgım Kart:

 Sipariş Fiyat
 Tavuklu Fettucini 21,75 TL
 Mushroom Swiss (Mantarlı burger) 20,50 TL
Numnum
Adres : 100. Yıl Mah. Nene Hatun Cad. No: 73 GOP / Ankara
Telefon : 0312 447 99 99
Web : www.numnum.com.tr
 

Daha Büyük Görüntüle


İsim;
Mail;  (Sitede Görünmeyecektir)
Yorumunuz;
ayşe ;
numnum gerçekten çok güzel bir mekan bende çok seviyorum dediğiniz gibi garsonlar çok ilgili çok sıcakkanlı. herzaman gidilebilecek bir yer bencede.
Alp ;
Sizi sıkı takipteyim :) gerçekten tavsiyeleriniz çok güzel. Num Num a gidip burger yemeyi düşünüyorum en kısa zamanda.
Gamze ;
Bu mekan gerçekten de çok güzel zevkli bir mekan. Yorumlarınızı ilgiyle okuyorum çok yerinde tespitler yapıyorsunuz
Yorum Sayfa No :
  • Marmaris Balıkçısı
  • Gaziantep
  • Şanlıurfa
  • Kişniş
  • Halil dayının yeri
  • Recep usta
  • Gürze
 
{Tüm Liste} {Tüm Liste}  
Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
İçerik ve yazılar izinsiz kopyalanamaz, alıntı olarak gösterilemez.

İletişim Bilgilerimiz;