Kupa Kızı - İhsaniye Bursa

Gezsek Yesek 24.09.2015 tarihinde Kupa Kızı ziyaret etti.

Kupa Kızı Bursa'da ünlü bir cadde olan FSM (Fatih Sultan Mehmet) bulvarında. Saat gecenin onikisi olmasına rağmen mekan tıklım tıklım dolu. O doluluğa rağmen hizmet ve güleryüz de gayet iyi . İlk etapta hiçbir olumsuz eleştirim yok. Kalabalığın vermiş olduğu bir gürültü var ama o da çok rahatsız edici değil. Siparişlerimiz alındıktan sonra çok beklemememiz de takdire şayan.

Bu saatte buraya gelmemizin amacı nargile içmek. Nargile pek sevmeyen ben bile sevdim buranın nargilesini. Çok fazla seçenek var. Biz elma ve naneli içtik. Hafifti.
İlk içtiğim şey Türk kahvesi . Kıvamı yerinde , istediğim gibi , beğendim. Farklı olan şey yanında su haricinde elma suyu ikram ediliyor. Ankara'da rastlamadım böyle bir şeye. Güzeldi bence.Buranın Milkshake'i meşhurmuş. Özellikle çileklisi. Onu da denedim, güzeldi fakat çok da farklı bir tat almadım. Başka yerlerde nasılsa burada da öyle.
Bir de Karadutlu Milkshake var. Tadına ilk defa baktım. Çileklisinden daha baskın bir tat. Ama iyi bence.Bir diğer soğuk mu soğuk içeceğim adından da anlaşılacağı üzere Çilek Frozen. Çok iyi bir görüntü ile gelen içeceğim güzel.

Limonata aslında birçok yerde tadına baktığım bir tat. Ama hep klasik limonata veya naneli limonata denemişimdir. Bu sefer Frambuaz Limonata denedim. Tabi yine limon tadı baskın ama farklı güzel bir aroma tadı vermiş Frambuaz. Farklı lezzet arayanlara önerebilirim. Sade Limonatanın da tadına baktım. O da fena değil.

Bu kadar içmeye artık Kupa Kızında fiyatlara gelebiliriz. Nargile 17 tl , Çilekli ve Karadutlu Milkshake 8,50 tl , Frozen 8 tl , Türk Kahvesi 5,50 tl , Klasik Limonata (Sade) 7 tl , Frambuaz Limonata 7,50 tl . Afiyet olsun.

Kupa Kızı Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Mekana Verdigim Not:

Mekana Bıraktıgım Kart:

 Sipariş Fiyat
 Türk Kahvesi 5,50 TL
 Milkshake 8,50 TL
 Frozen 8 TL
 Klasik Limonata 7 TL
 Frambuaz Limonata 7,50 TL
 Nargile 17 TL
Kupa Kızı
Adres : Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Fatih Cad. 101 İhsaniye Nilüfer Bursa
Telefon : 0224 242 43 08
Web : www.kupakizicafe.com
 


İsim;
Mail;  (Sitede Görünmeyecektir)
Yorumunuz;
İlk Yorumu Siz Yapın...