Alaçatı Muhallebicisi - Taurus Avm Balgat Ankara

Gezsek Yesek 17.04.2016 tarihinde Alaçatı Muhallebicisi ziyaret etti.

Alaçatı'dan bildiğim ve o çok sevdiğim mekanın Ankara'da da açıldığını görünce gerçekten çok mutlu oldum. Konseptin aynısını buraya da taşımışlar. Mavi beyaz bir dekor insanın kendisini tatil kasabasında gibi hissettirmekte çok başarılı. Hizmet deseniz keza o da aynı.Aynı güleryüz ve misafirperverlik burada da var. Sanki çalışanlarını özenle seçiyor Alaçatı Muhallebicisi.

Yemek sonrası gittiğimiz için tatlı yedik. Aslında dondurmayı kaçırmak istemezdim fakat hava biraz serindi kendime güvenemedim.Buraya kadar gelip dondurma yiyemediğime üzüldüm ama Sakızlı Muhallebisini kaçırmadım. Mükemmel bir lezzet. Tabi muhallebi seviyorsanız. Kendi kulvarında çok başarılı, en önemlisi çok taze. Bayıldım.E bir de Kazandibi deneyelim dedim. Tabi ki bu da sakızlı. Ben sakızlı birçok şeyi baya seviyorum, dondurma , muhallebi , Türk kahvesi vs gibi. Ama Kazandibine çok yakıştırmadım, daha doğrusu sakız tadını çok alamadım. Kazandibi gayet başarılı ve lezzetli, sadece sakız tadı biraz sönük kalmış.Bir de üstüne 1 top dondurma koydurun ki daha da nefis oluyor.
Dondurmasına şuan çok değinmicem. Çünkü onun için ayrı bir yazı yazmayı düşünüyorum. Öyle 2 cümle ile geçiştirilecek cinsten değil tadı.

Fiyatlara gelirsek malesef bu sefer pek hatırlayamıyorum, not da almamışım. Ama öyle pahalı bir yer değil. Yani sütlü tatlılar 6-7 tlden başlıyor diye hatırlıyorum ve dondurmanın 1 topu 2 tl. Biz memnun kaldık. Tavsiye edilir. Afiyet olsun.

Mekana Verdigim Not:

Mekana Bıraktıgım Kart:

 Sipariş Fiyat
 Dondurma (1 top) 2 TL
Alaçatı Muhallebicisi
Adres : Taurus Avm Konya Yolu, Mevlana Bulvarı No: 190/B Balgat Ankara
Telefon : 0312 286 54 96
Web : http://www.alacatimuhallebicisi.com
 


İsim;
Mail;  (Sitede Görünmeyecektir)
Yorumunuz;
İlk Yorumu Siz Yapın...