Little Kitchen - Çukurambar Ankara

Gezsek Yesek 29.06.2017 tarihinde Little Kitchen ziyaret etti.

Little Kitchen listemde farklı bir lezzeti denemek için zaten duruyor ama bu sefer yemek sonrası için kısmet oldu.Bir kahve içmek güzel bir tatlı yemek için geldik buraya. Besa Kulenin altında bulunan mekan cumartesi gecesi diğer yanındaki cafelere oranla biraz daha sakin olduğu için burayı tercih ettik. Ufak bir bahçesi var. İçerisi güzel döşenmiş şık bir mekan. Garsonları güleryüzlü fakat servis biraz yavaş.İlk kahvem klasik olsun Türk kahvesi. Sunumunu da tadını da beğendim.

Diğer kahvem Latte. Normalde Latte pekçok yerde daha yumuşak olur ama burada biraz sert geldi. Acı tadı aldım . Genelde soft bir kahve olduğu için Latteyi tercih ederim ama burada sevmedim.
Kahvelerin yanında gelen kurabiye enfes yalnız.Tarçınlı çıtır çıtır.Macchiato ise sadece tadına baktım çünkü bana göre değil sert bir kahve. Ama masadakiler beğendi.

Kahvenin yanına tatlı sevenlerdenim. Nutellalı Cheesecake bence çok başarılı. Tam bir tatlı. Nutella tutkunları bunu mutlaka denemeli.

Sıcak Nutellalı Rustik Tart ise daha değişik bir tatlı ama o da lezzetli. Yanındaki sosla ve meyvelerle artık hangisini seviyorsanız, deneyin. Her biri farklı bir tat verdi tarta.

Lİttle Kitchen için asıl değerlendirmemi yemeklerin tadına bakınca yapıcam. Özellikle burgerinin tadına bakmaya en kısa sürede gitmeyi planlıyorum.
Fiyatlara gelince, Türk Kahvesi 5,50 tl, Latte 8,50 tl, Macchiato 6 tl, Nutellalı Cheesecake 14 tl, Nutellalı Tart 13 tl, cola 6 tl. Afiyet olsun.

Mekana Verdigim Not:

Mekana Bıraktıgım Kart:

 Sipariş Fiyat
 Türk Kahvesi 5,50 TL
 Latte 8,50 TL
 Macchiato 6 TL
 Nutellalı Cheesecake 14 TL
 Nutellalı Rustik Tart 13 TL
 Cola 6 TL
Little Kitchen
Adres : Kızılırmak Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No:3 06510 Çankaya Ankara
Telefon : 0312 285 88 87
Web : www.littlekitchen.com.tr
 


İsim;
Mail;  (Sitede Görünmeyecektir)
Yorumunuz;
İlk Yorumu Siz Yapın...