Coffee Double Keyf - Çukurambar

Gezsek Yesek 26.05.2013 tarihinde Coffee Double Keyf ziyaret etti.

Çukurambarda çok sıcak bir mekan Double keyf. Mimarisini kim yapmışsa tebrik ediyorum her şey çok uyumlu olmuş. Sevimli ufak bir bahçesi var . Tam saatlerce oturup sohbet etmek için gidilebilecek bir mekan. Ne zaman açıldığını bilmiyorum ama daha bir çok kişi keşfedememiş burayı. Birazcık boş. Ama insanlar farkettiği an dolu olabilecek bir mekan bence. Servisi gayet hızlı, çalışanları güleryüzlü. Hizmetten memnun kaldık .

Önce bir dondurma yiyelim dedim. Gayet taze ve güzel dondurması var.

Bir çok şey içtik, baya bi oturmuşuz. Koltukları da rahat olunca saati pek farketmemişim. Karamel Macchiatosu bir çok yere göre daha güzel. Daha az acı diyebilirim. Bardağı büyük, sunumu çok iyi .

Zaman geçtikçe havada sıcak olunca bir tane de Strawberry Frappe içtim. O da iyiydi . Kreması kararındaydı. Çilek tadını buzlu buzlu alıyorsunuz. Tadını beğendim . Tavsiye edebilirim.

Gerçekten güzel bir mekan . Bence kısa sürede dolu olabilecek bir yer. Yemeklerini henüz bilmiyorum ama menüden güzel görünüyorlardı. Bir dahaki gittiğimizde yemek yiyebiliriz. Coffee Doublekeyf'de fiyatlara gelince 2 top dondurma 3 tl , Strawberry Frappe 6 tl , Caramel Macchiato 7 tl . Oradaki birçok mekana göre fiyatlarda makul . Deneyin tavsiye ederim. Afiyet olsun :)


Mekana Verdigim Not:

Mekana Bıraktıgım Kart:

 Sipariş Fiyat
Coffee Double Keyf
Adres : Muhsin Yazıcıoğlu cad. 17/9 Çukurambar/Ankara
Telefon : 0312 444 40 40 - 0532 365 65 65
Web : www.cafedoublekeyf.com
 


İsim;
Mail;  (Sitede Görünmeyecektir)
Yorumunuz;
Gizem ;
Tavsiyeniz üzerine gittim ve mekanı gördüm gerçekten biraz arada kalmış sakin ve güzel bir yer ve karamel macchiyatosu çok iyiymiş gerçekten.
Yorum Sayfa No :
  • Marmaris Balıkçısı
  • Gaziantep
  • Şanlıurfa
  • Kişniş
  • Halil dayının yeri
  • Recep usta
  • Gürze
 
{Tüm Liste} {Tüm Liste}  
Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
İçerik ve yazılar izinsiz kopyalanamaz, alıntı olarak gösterilemez.

İletişim Bilgilerimiz;