Marina Yacht Club - Bodrum Muğla

Gezsek Yesek 15.08.2017 tarihinde Marina Yacht Club ziyaret etti.

Marina Yacht Club Bodrum merkezde şahane bir konumda bulunan güzel bir eğlence merkezi. Bodrumun güzel akşam havası eşliğinde bir şeyler içebileceğiniz ve güzel müzik dinleyebileceğiniz bir mekan. Açık alanda konumlandığı için sıkıcı boğucu hiçbir tarafı yok. Ayrıca mekandaki görevli arkadaşların hepsi gayet iyi, güleryüzlü ve ilgililer.
Oldukça şık bir mekan, alkollü, alkolsüz pek çok içecek seçeneği var. İsterseniz yemek de yiyebilirsiniz. Güzel mekan güzel ortam açıkçası çok keyif aldık. Yine gitmek isteyeceğim kesin.

Biz meyve kokteyli içtik biri elma biri muz ağırlıklı ikisi de fena değildi. Masamıza hemen meyve ve çerez de geldi.Bizim gittiğimiz gün canlı müzikte Maya Azucena vardı. Harika bir solist olduğunu söyleyebilirim. Şahane bir sesi var ve çok güzel parçalar söyledi. İnanılmaz eğlendirdi bizi. Kendisi zaten Grammy dahil bir çok ödülü var. Çok çok beğendik. Bir tane türkçe şarkı bile söyledi.Fiyatlara gelirsek meyve kokteylleri 20 tl, ortaya gelen meyve ve çerezler biz sormadan geldiği için aslında ikram sanmıştık ama değilmiş. Onları da ödedik. Onların da fiyatı 10-15 tl arası. Afiyet olsun, iyi eğlenceler.

Mekana Verdigim Not:

Mekana Bıraktıgım Kart:

 Sipariş Fiyat
 Meyve Kokteyli 20 TL
Marina Yacht Club
Adres : Eskiçeşme Mah. Milta Bodrum Marina Neyzen Tevfik Cad. No: 5 48400 Bodrum Muğla
Telefon : 0252 316 12 28
Web : http://marinayachtclub.com/
 


İsim;
Mail;  (Sitede Görünmeyecektir)
Yorumunuz;
İlk Yorumu Siz Yapın...