Bilem High Class Hotel - Antalya

Gezsek Yesek 01.02.2013 tarihinde Bilem High Class Hotel ziyaret etti.

Eski Lara Caddesi üzerinde bulunan Bilem Otelde bir aç gün konaklama şansım oldu. Mart ayının sonunda oradaydım. Otel işlek bir caddede bulunuyor merkezede çok uzak sayılmaz tabi ki yürüyerek gidemezsiniz araba şart.Otelin dış görünüşü iyi durumdaydı. Konumu gereği zaten çok yüksek bir yerde. Mart ayı olduğu için olabilir çok kalabalık da değildi.İçi güzel döşenmiş bir girişi var çok büyük bir otel değil Butik otel denilebilir aslında.

Odaları temiz ve güzel döşenmiş.Banyosuda güzeldi. Hiç bir sorun yaşamadım.Rezervasyonumuz oda + kahvaltı şeklindeydi butik bir otel olmasına rağmen yeteri miktarda çeşitlilik vardı. Kahvaltıda otelin çokta boş olmadığını görüyorsunuz. Oteldeki müşterilerin geneli yabancı ve yaşlı bir kesimden oluşuyor.Otelin plajı yok. Konumu denizden epeyce yüksek fakat yan taraftan bir merdiven ile kendilerine denize girebilmek için beach yapmışlar güzelde olmuş biraz fazla merdiven inmeniz gerekecek bunu en baştan söyleyelim. Mart ayında denize giriş olmayacağı için beach kapalı ve bakıma alınmış konumdaydı.Bilem Beach gerçekten yaz aylarında tıklım tıklım oluyor ve birde bünyesinde dalış eğitimi veren bir yer var ki ilk dalışımıda orada yapmıştım.Kısaca Bilem Otel sakin temiz ve butik bir otel herkese tavsiye ederim.


Mekana Verdigim Not:

Mekana Bıraktıgım Kart:

 Sipariş Fiyat
Bilem High Class Hotel
Adres : Şirinyalı Mahallesi Eski Lara Caddessi Antalya, Turkey
Telefon : 0242 324 7256
Web : www.bilemotel.com
 

Daha Büyük Görüntüle


İsim;
Mail;  (Sitede Görünmeyecektir)
Yorumunuz;
Sevgi Öz ;
Sitenizde gördüm ve gittim çok sevimli bir otel burası bende tavsiye ediyorum Gezsekyesek :)
Gezsek Yesek ;
Merhaba selin Bilem Hotel Lara merkeze 10 dk mesafede ve eski lara yolu üzerinde ve eski lara yoluda oldukça hareketli bir yol =) Dalış içinse kendine güveniyorsan tabiki dalabilirsin zaten dalmadan önce teknik bir eğitim veriyorlar ki hiç bilmesen bile oradaki kısa eğitim yeterli oluyor ilk dalış için.
Selin ;
Otelin lara merkeze yakınlığı ne kadar mesafede bilgi verebilir misiniz rica etsem. Birde dalış okulu var demişsiniz her isteyen dalabiliyor mu ?
Yorum Sayfa No :
  • Marmaris Balıkçısı
  • Gaziantep
  • Şanlıurfa
  • Kişniş
  • Halil dayının yeri
  • Recep usta
  • Gürze
 
{Tüm Liste} {Tüm Liste}  
Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
İçerik ve yazılar izinsiz kopyalanamaz, alıntı olarak gösterilemez.

İletişim Bilgilerimiz;