Burger House - Tepe Prime Ankara

Gezsek Yesek 29.09.2013 tarihinde Burger House ziyaret etti.

Hamburgeri çok seven biri olarak açıkçası birçok yerde hamburgeri denemek istiyorum. Burger House da bu duraklardan biri oldu benim için. Mekan güzel ve şık ,tasarımı, konsepti hoşuma gitti. Çalışanları da ilgili.Hizmetle ilgili bir sıkıntı yaşamadık.Siparişimiz çabucak geldi.

Menüde Adana Burger diye bir şey gördük. Açıkçası merak ettim ve denemek istedim. Evet gerçekten burgerde Adana kebap tadı var ama olmamış, o lezzeti vermiyor.En kötüsü de içi pişmemişti. Malesef beğenmedim.Adana Burger ya kötü çıkarsa bildiğimiz bir şey söyleyim diye düşünmüştüm. Mini Burger cazip bir seçenek , 3 tane ufak burger biri Cheeseburger, biri Mantarlı Burger , sonuncusu ise Klasik Hamburger. Tabi Adana Burger'a nazaran daha lezzetliydi.Fakat yinede beni çok tatmin etmedi herbir burgerin içinde karamelize soğan vardı çok gereksiz geldi bana.Burger House fiyatlar , Adana Burger 24 tl, 3'lü Mini Burger 20 tl , Ayran 3 tl. Açıkçası fiyatlar pahalı,yani hem lezzetli değil hem de pahalı. Afiyet olsun.


Mekana Verdigim Not:

Mekana Bıraktıgım Kart:

 Sipariş Fiyat
Burger House
Adres : Mustafa Kemal Mah., Eskişehir Devlet Yolu Dumlupınar Bulv. 9. Km. Tepeprime Alışveriş İş Ve Yaşam Merkezi A Blok No:266, Söğütözü/Ankara
Telefon : 0312 287 30 43
Web : www.burgerhouse.com.tr
 

Daha Büyük Görüntüle


İsim;
Mail;  (Sitede Görünmeyecektir)
Yorumunuz;
Ayperi ;
Beğenmedim,keşke daha önce görseydim sitenizi :(
Yorum Sayfa No :
  • Marmaris Balıkçısı
  • Gaziantep
  • Şanlıurfa
  • Kişniş
  • Halil dayının yeri
  • Recep usta
  • Gürze
 
{Tüm Liste} {Tüm Liste}  
Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
İçerik ve yazılar izinsiz kopyalanamaz, alıntı olarak gösterilemez.

İletişim Bilgilerimiz;