Neli Pastanesi - Tepe Prime Ankara

Gezsek Yesek 10.11.2013 tarihinde Neli Pastanesi ziyaret etti.

Pazar günü D'van Kahvaltı Sarayında yaşadığımız rezaletten sonra bildiğimiz yer Neli Pastanesine gidelim dedik.Daha önce burada kahvaltı yapmamıştım ama tatlıların ve hizmetin çok iyi olduğunu bildiğim için tereddüt etmedim hiç.Garsonlar çok güleryüzlü ve ilgili ne isterseniz anında geliyor.Mekan zaten güzel. İlk etapta olumsuz hiçbir şeyle karşılaşmadık.Nerdeyse öğlen olduğu için karnımız baya bir acıkmıştı. Menüdeki Serpme kahvaltıyı istedik.2 kişilikmiş. Biz 4 kişiydik fakat yeterli olacağını düşündük.Doğru da düşünmüşüz.Masamızı öyle bir donattılar ki kahvaltı budur işte dedik.Bir kahvaltı sofrasında olması gereken her şey vardı. Ve hepsi fazla fazlaydı. Biz o 2 kişilik serpme kahvaltıyla 4 kişi tıka basa doyduk bir de arttı bile yani bir 2 kişi daha olsaydı onlara bile yeterdi.Özellikle antepfıstıklı balı ve kaymağı çok iyiydi.Kahvaltımızın içinde sahanda yumurtamız da vardı . O da lezzetliydi.Biz extra olarak omlet de istedik. Omletinizi siz nasıl isterseniz öyle yapabiliyorlar. Kaşarlı ve sucuklu olsun dedik. Omletimizde çok lezzetliydi.Yanında patates kızartması ve yeşillik salatasıyla geldi. Porsiyonlar çok doyurucuydu.Bu yediklerimizin hepsi azmış gibi birde sıcak bazlama ve yumurtalı ekmek vardı kahvaltımızın içinde.Onlar da lezzetliydi.Bu tabağın içinde extra küp küp sote şeklinde patates kızartması da koymuşlar.Neli Pastanesinde tam anlamıyla mükemmel bir kahvaltı yaptık .Uzun süre yemek yiyemeyecek kadar doyduk.Çok çok memnun kaldık.Neli de fiyatlara gelince 2 kişilik Serpme Kahvaltı 35 tl,Karışık omlet 10 tl, Türk kahvesi 6,50tl, su 2 tl, Cola 5tl. Kahvaltıdan sonra içtiğiniz çaylar ücretli.Tek olumsuz eleştirim de bu oldu zaten. 2 bardak çayda ücret almasalardı çok daha klas olurdu. Çay 3 tl. Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir mekan,mutlaka kahvaltısını deneyin.Afiyet olsun.

Mekana Verdigim Not:

Mekana Bıraktıgım Kart:

 Sipariş Fiyat
 Serpme Kahvaltı (2 kişilik) 35 TL
Neli Pastanesi
Adres : Mustafa Kemal Mah. Dumlupınar Blv. B Blok B/4 Tepe Prime Çankaya Ankara
Telefon : 0 312 287 42 42
Web : www.nelipastanesi.com.tr
 


İsim;
Mail;  (Sitede Görünmeyecektir)
Yorumunuz;
Gezsek Yesek ;
Yorumlarını bizimle paylaştığın için teşekkür ederim yeşim :)) memnun kalmana çok sevindim, amacımız belli , hepsini yemek değil en iyisini bulup yemek ;)
Yeşim Albayrak ;
Neli pastanesinde sabah kahvaltımızı senin tavsiyen üzerine yaptık Gezsek Yesek. Öncelikle güler yüzlü hizmet hızlı servis gerçekten çok güzeldi özenle sunulan kahvaltılıklar, ben en çok peynir tabağını beğendim ayrıca özenle gelen yeşillikler çok güzeldi rahatça güzel bir kahvaltı yaptık 4 arkadaş sizin tavsiye ettiğinizi söyledik çalışan arkadaşlara :) çok seçkin bir müşterimizdir kendisi dediler takip ediyorlarmış sizi hadi. Sayende gözü kapalı gidiyoruz mekanlara. Diğer bloglardakşöher bulduğunu yiyen bir obur olmadığın için sana ne kadar teşekkür etsem azdır gezsek yesek.
Gezsek Yesek ;
Memnun kalacağına eminim Yeşim, yorumlarını bekliyorum :)
Yeşim Albayrak ;
Yarın burada kahvaltıya gidiyoruz :) gezsek yesek sende gelsene yorumlarımı yazacağım :))
Ayşe ;
Bu kahvaltı mükemmel görünüyor.Mutlaka denicem.Tşk ederiz gezsekyesek :)
Yorum Sayfa No :
  • Marmaris Balıkçısı
  • Gaziantep
  • Şanlıurfa
  • Kişniş
  • Halil dayının yeri
  • Recep usta
  • Gürze
 
{Tüm Liste} {Tüm Liste}  
Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
İçerik ve yazılar izinsiz kopyalanamaz, alıntı olarak gösterilemez.

İletişim Bilgilerimiz;