Food 4U - Kentpark Ankara

Gezsek Yesek 23.12.2013 tarihinde Food 4U ziyaret etti.

Kentparkta alt katta bulunan Food4U konsepti mimarisi hoş bir mekan. Çalışanları çok güleryüzlü ve ilgili. Gittiğimizde içerisi neredeyse bomboştu. Sabah olduğu için böyle olduğunu düşünüyorum. Çünkü güzel bir yer. Dışarı da bahçesi de var fakat hava soğuk olduğu için içerde oturduk.Kahvaltı yapacağımız için menüdeki muhteşem kahvaltıyı seçtik.Garson arkadaşlara da danışarak bu seçimi yaptık.Çok güzel bir kahvaltı tabağı geldi. Hatta 2 kişi için bir kahvaltı tabağı söyledik iyiki de öyle yapmışız çünkü yeteri kadar doyurdu bizi. Göz yumurta lezzetli ve iyi pişmişti. Tek eleştirim kahvaltı yönünden biraz daha zengin olabilirdi,mesela daha çok zeytin çeşitleri ,daha fazla peynir çeşitleri,yeşillik olabilirdi.Bu mekana böyle bir kahvaltı tabağı daha çok yakışırdı diye düşünüyorum.

Kahvaltımızın yanında omletimizi de söyledik.İstediğimiz gibi yapabileceklerini söyledikleri için kaşar,sucuk ve mantar karışımı olsun istedik.3 yumurta ile yapıldığı için baya kocaman bir omlet geldi. Tadı da lezzetliydi.Çok doyurucuydu. Beğendim.Genel itibariyle Food4U'dan memnun kaldık. Mekan,çalışanların ilgisi,kahvaltının lezzeti bizi tatmin etti.Dediğim gibi sadece menü biraz daha çeşitli olabilirdi. Fiyatlara gelince Muhteşem Kahvaltı (aslında tek kişilik biz 2 kişi yedik) 20,50tl, Karışık omlet 9,50 tl. Fiyat olarak gayet makul. Tabi kahvaltı tabağını tek kişi yiyebilenler için biraz pahalı. Afiyet olsun :)


Mekana Verdigim Not:

Mekana Bıraktıgım Kart:

 Sipariş Fiyat
 Kahvaltı 20,50 TL
 Karışık Omlet 9,50 TL
Food 4U
Adres : Mustafa Kemal Mah. Eskişehir Yolu. 7.km No:164/34 Kentpark AVM Çankaya ANKARA
Telefon : 0 312 219 94 40 - 41
Web : www.food4u.com.tr
 

Daha Büyük Görüntüle


İsim;
Mail;  (Sitede Görünmeyecektir)
Yorumunuz;
Gezsek yesek ;
Alp , çok çeşit her zaman göz boyar hele bir de lezzetli olursa gelen bir daha gelmek ister. Mekan sahipleri dikkate alırlarsa şahane olur :)
Yeşim Albayrak ;
Alp fikrin isimle çok bağdaşıyor bende sana katılıyorum.
Alp ;
Benim bu mekana bir önerim var gezsek yesek demişsinya çeşit daha çok olabilir diye bence herşeyden 4 çeşit koyabilirlerdi 4 çeşit peynir, 4 çeşit ekmek gibi
Yorum Sayfa No :
  • Marmaris Balıkçısı
  • Gaziantep
  • Şanlıurfa
  • Kişniş
  • Halil dayının yeri
  • Recep usta
  • Gürze
 
{Tüm Liste} {Tüm Liste}  
Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
İçerik ve yazılar izinsiz kopyalanamaz, alıntı olarak gösterilemez.

İletişim Bilgilerimiz;