Big Baker

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
06.11.2013

Beşevlerde 2 üniversiteye de yakın olması sebebiyle mekanda çoğunlukla gençler vardı. İçerinin sıcak bir havası var.Dekoru hoş,hatta girişine kullandıkları malzemeleri koydukları bir de raf koymuşlar. Güzel ve değişik bir ayrıntı olmuş. Sipariş vermek için kesinlikle sizi bekletmiyorlar. Sipariş konusunda da yardımcı oldular. Çalışanları güleryüzlü ve kibar. İlk etapta olumsuz hiçbir izlenim bırakmıyor Big Baker.
Garson arkadaşımızın tavsiyesi ile BBQ Burger söyledik. Yani Barbeque soslu burger. Kocaman burgerim geldi önüme,kocaman bir patates kızartmasıyla birlikte.O kadar doyurucuydu ki patates kızartmasının neredeyse tamamını yiyemedim. Çok abartmadan barbeque sosu koymuşlar yani rahatsız etmiyor.Biraz acılık bırakıyor damakta. Tabi bu sosu sevmeyenler bu burgeri çok sevmeyebilir,ona göre söylesinler.Köftesi de çok lezzetliydi.


Diğer tadına baktığım burger ise Mantar soslu burger. Mantarı çok sevdiğim için menüde ilk gözüme çarpan mantar oluyor.Mantar soslu burger de çok lezzetliydi.İçinde ince ince kıyılmış mantarlar köfteye çok yakışmış. Çok çok doyurucu bir menüydü.


Big Baker de fiyatlar da diğer hamburgercilere nazaran fena değil. BBQ Burger 14 tl, Mantar Soslu Burger 14 tl, Sprite 4 tl, ayran 3 tl. Buradaki hamburger o bilindik yerlerde yediğiniz hamburgerleri lezzet olarak ona katlar. Biraz dikkat edersek de fiyat olarak da aralarında uçurumlar yok.Bugüne kadar yediğim en iyi hamburger Kentparktaki Burger Story'de yediklerimdi. Ama bence Big Baker Burger Story ile yarışabilir. Afiyet olsun.

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart