Big Baker

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
06.11.2013

Beşevlerde 2 üniversiteye de yakın olması sebebiyle mekanda çoğunlukla gençler vardı. İçerinin sıcak bir havası var.Dekoru hoş,hatta girişine kullandıkları malzemeleri koydukları bir de raf koymuşlar. Güzel ve değişik bir ayrıntı olmuş. Sipariş vermek için kesinlikle sizi bekletmiyorlar. Sipariş konusunda da yardımcı oldular. Çalışanları güleryüzlü ve kibar. İlk etapta olumsuz hiçbir izlenim bırakmıyor Big Baker.
Garson arkadaşımızın tavsiyesi ile BBQ Burger söyledik. Yani Barbeque soslu burger. Kocaman burgerim geldi önüme,kocaman bir patates kızartmasıyla birlikte.O kadar doyurucuydu ki patates kızartmasının neredeyse tamamını yiyemedim. Çok abartmadan barbeque sosu koymuşlar yani rahatsız etmiyor.Biraz acılık bırakıyor damakta. Tabi bu sosu sevmeyenler bu burgeri çok sevmeyebilir,ona göre söylesinler.Köftesi de çok lezzetliydi.


Diğer tadına baktığım burger ise Mantar soslu burger. Mantarı çok sevdiğim için menüde ilk gözüme çarpan mantar oluyor.Mantar soslu burger de çok lezzetliydi.İçinde ince ince kıyılmış mantarlar köfteye çok yakışmış. Çok çok doyurucu bir menüydü.


Big Baker de fiyatlar da diğer hamburgercilere nazaran fena değil. BBQ Burger 14 tl, Mantar Soslu Burger 14 tl, Sprite 4 tl, ayran 3 tl. Buradaki hamburger o bilindik yerlerde yediğiniz hamburgerleri lezzet olarak ona katlar. Biraz dikkat edersek de fiyat olarak da aralarında uçurumlar yok.Bugüne kadar yediğim en iyi hamburger Kentparktaki Burger Story'de yediklerimdi. Ama bence Big Baker Burger Story ile yarışabilir. Afiyet olsun.

 • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
  14.11.2013 Alp

  Ankarada yediğim en güzel hamburger yapan iki mekandan bir tanesi gerçekten hamburger severlere şiddetle tavsiye ederim

 • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
  20.11.2013 Yeşim Albayrak

  Alp senin yorumunada güvenerek arkadaşımla gittik gezsek yesek seçici biri mi değilmi çok emin değildim ama giden birisi yorum yazınca bizde deneyenlerden biri olalım dedik harika bir yerdi anlatamam sana nasıl güzel hamburgerdi o vallaha hala tadı damağımda gezsek yeseğe bizi bu mekanla tanıştırdığı için on binlerce kez teşekkür ederim.

 • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
  21.11.2013 Alp

  Yeşim merhaba yorumuma itimat edip Big Baker'e gittiğinize sevindim gerçekten güzel hamburgerleri var. Gezsek Yesek'e güvenme konusunda hiç çekinme çünkü bende senin gibi takibe başladım başlangıçta çekiniyordum ama artık iyi not almış her yere gözü kapalı gidiyor gitmesem bile tavsiye ediyorum. Benzer tarzdaki sitelerdeki gibi her gittiği yeri beğenip her bulduğunu yiyen birisi değil gezsek yesek. Mekan ve yemek konusunda çok seçici olduğunu söyleyebilirim. Birde Yeşim Gezsek Yesekten bak Burger House Kentpark var sitedeki yorumu oku Ankara'nın en iyi hamburgercisini gezsek yesek sayesinde buldum sende denemelisin.

 • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
  21.11.2013 Yeşim Albayrak

  Alp cevaplayacağını sanmıyordum demekki gezsek yeseğin sürekli takipçileri var senin gibi bende onlardan birisi oldum artık gideceğim yerlere bu site sayesinde karar vereceğim önerdiğin üzere kentparktaki yere gideceğim gezsek yesek çok övmüş inşallah ki artık eminim iyi bir yerdir. Siteyi yapan ve samimi bir ortam oluşturan gezsek yeseğe ekibine binlerce kez teşekkürederim. Alp sanada teşekkürler ;)

 • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
  29.04.2014 İsmet Hüseyin EKER

  Hoş vede Renkli bir ' Site kutluyorum ; Başarılar.

 • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
  29.04.2014 Gezsek Yesek

  Teşekkür ederim İsmet :)

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart