Big Chefs

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
07.06.2013

Yemek sonrası birşeyler içmek için bu sefer Çukurambar Bigchefsi seçtik. Tanınmış bilindik bir yer. Mekan çok güzel hazırlanmış ve gayet büyük. Yaz ayları için kocaman bir bahçesi var. Girdiğiniz anda beğeniyorsunuz burayı. Olumsuz bir fikir oluşmuyor kafanızda. Çalışanları güleryüzlü.
Bir kaç farklı içecek denedim. Aşağı yukarı benzer şeylerdi. İlki C+ . Tamamen bir vitamin deposu. Portakal, limon ve greyfurt suyundan yapılmış. Hasta falansanız bu sizi ayağa kaldırır. Tadı gayet normal, lezzetliydi. Tabi c vitamini sevenler için.


Diğer tadına baktığım içecek Super. Adı Super, kendi değil. Kötü olduğunu söyleyemem ama bence çok sıcak havalarda tercih edilmeli. Çilek, hindistan cevizi ve muz aromaları karıştırılarak yapılmış, buz gibi bir içecek. Aslında tadı lezzetliydi, sanırım ben doğru zamanda içmedim.


Menüde gözümüze çarpan meyve tabağını denemek istedik. Ilık Beyaz Çikolata Soslu Dağ Meyveleri. Sosu mükemmeldi. Meyvelerin bir çoğu dondurulmuş sonra üstüne ılık beyaz çikolata dökülmüş. Ağzınıza ilk attığınızda ılık bir tat ama yerken buzlu bir tat geliyor. Bence fikir güzel. Bazı meyveleri dondurulmuş sevmesemde özellikle çilek ve böğürtleni genel olarak bu servisi beğendim. Yaz sıcağı için içinizi soğutan hafif bir meyve tabağı .Big Chefs'de gelelim fiyatlara, gidenler bilirki Bigchefs biraz pahalı bir mekan. Bana sorarsanız okadar pahalı olmasına gerek yok. Açıkçası fiyatları mekanın ismi de etkiliyor. Dağ Meyveleri 12 tl, C+ 10 tl , Super 12 tl . Afiyet olsun.


  • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
    24.06.2013 Arzu

    Big chefs güzel bir mekan ama çok pahalı malesef ki... Gittiğinizde ızgaralarıda deneyin derim ben.

  • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
    24.06.2013 Gezsekyesek

    Mutlaka ızgaraları da deneyeceğim . Önerileriniz için çok tşk ederim. Bigchefs dediğin gibi çok pahalı bir mekan malesef.

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart