Elpaso

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
04.10.2013

Kızılay da bulunan farklı mekanlardan biri Elpaso. İş çıkışı yemek yemeye veya birşeyler içmeye gidebileceğiniz güzel bir mekan.Dekorunu çok beğendim. Tabi şu sıralar hava biraz soğuk olduğu için açıkçası içerde ısıtıcılar yanmasına rağmen üşüdük. Ama kışın bütün camları kapatıyorlarmış ve baya sıcak oluyormuş. Tabi her sandalyeye polar koymuşlar üşüyenler için fakat çok bir faydası olmadı. Garsonları gayet ilgili fakat mekan çok kalabalık olduğu için yetişmekte zorlanıyorlar. Mekanın iç dekorundan tut garsonların kıyafetlerine kadar her şeyi beğendim. Elpaso iyi bir marka olmuş. Garsonların gömlekleri dahil her ayrıntıda Elpaso damgası var. Hoş ve güzel bir ayrıntı bence.Servis kaliteli, hizmet iyi.
İlk yemeğim Elpaso Wrapper biftekli, gerçekten çok lezzetliydi , içindeki eti çok güzel pişmiş,mantar, pişmiş kırmızı biber,sotelenmiş soğan birbirine çok yakışmış. Kullanılan lavaş incecik okadar hafifki hiç rahatsız etmiyor,mideye oturmuyor. Tabağın görüntüsü de harika. Porsiyon çok bol. Baharatlanmış patates kızartması yanında garnitür olarak güzel bir tercih. Tıka basa doyabiliyorsunuz.Mutlaka deneyin, çok çok beğendim.


İkinci yemeğim Colorado Chicken, hafif bir yemek istediğim için garson arkadaşımız bu yemeği önerdi. Izgara Tavuk üstüne özel sos ve patates kızartması ile geldi.O özel sos çok lezzetli içinde köri vardı çok çok beğendim. Hafif de bir yiyecek olduğu için çok aç değilseniz tercih edebilirsiniz fakat porsiyon çok bol olduğu için yine de tıka basa doyuruyor.


Elpaso'da fiyatlara gelirsek Elpaso Wrapper 15tl , Colorado Chicken 17tl , çay 5 tl. Ben memnun kaldım. Afiyet olsun.

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart