Food 4U

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
23.12.2013

Kentparkta alt katta bulunan Food4U konsepti mimarisi hoş bir mekan. Çalışanları çok güleryüzlü ve ilgili. Gittiğimizde içerisi neredeyse bomboştu. Sabah olduğu için böyle olduğunu düşünüyorum. Çünkü güzel bir yer. Dışarı da bahçesi de var fakat hava soğuk olduğu için içerde oturduk.Kahvaltı yapacağımız için menüdeki muhteşem kahvaltıyı seçtik.Garson arkadaşlara da danışarak bu seçimi yaptık.Çok güzel bir kahvaltı tabağı geldi. Hatta 2 kişi için bir kahvaltı tabağı söyledik iyiki de öyle yapmışız çünkü yeteri kadar doyurdu bizi. Göz yumurta lezzetli ve iyi pişmişti. Tek eleştirim kahvaltı yönünden biraz daha zengin olabilirdi,mesela daha çok zeytin çeşitleri ,daha fazla peynir çeşitleri,yeşillik olabilirdi.Bu mekana böyle bir kahvaltı tabağı daha çok yakışırdı diye düşünüyorum.


Kahvaltımızın yanında omletimizi de söyledik.İstediğimiz gibi yapabileceklerini söyledikleri için kaşar,sucuk ve mantar karışımı olsun istedik.3 yumurta ile yapıldığı için baya kocaman bir omlet geldi. Tadı da lezzetliydi.Çok doyurucuydu. Beğendim.

Genel itibariyle Food4U'dan memnun kaldık. Mekan,çalışanların ilgisi,kahvaltının lezzeti bizi tatmin etti.Dediğim gibi sadece menü biraz daha çeşitli olabilirdi. Fiyatlara gelince Muhteşem Kahvaltı (aslında tek kişilik biz 2 kişi yedik) 20,50tl, Karışık omlet 9,50 tl. Fiyat olarak gayet makul. Tabi kahvaltı tabağını tek kişi yiyebilenler için biraz pahalı. Afiyet olsun :)Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart