Kahveci Paşazade

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
07.09.2013

Kızılayda Karanfil sokakta çok kolay bir yerde Kahveci Paşazade. Büyük bir yer. İçeriside neredeyse tamamen dolu. İç kısım ön bahçe ve arka bahçesi var. Biz arka bahçede oturduk. Dizaynı çok hoşuma gitmedi. Çünkü çok sıkışık bir yer. Masalar dibdibe. Yan masanızda oturan herkesin ne konuştuğunu rahatlıkla duyuyorsunuz. O kadar kalabalık olmasına rağmen. Çalışanların bazıları gayet ilgili bazıları pek umursamaz. Siparişler geç geliyor. Hatta bizimki unutulmuştu bile.Yemeklere gelirsek ilki Yufkalı Köfte, görüntü çok güzeldi. Köftesinin de tadı fena değildi. Ama konsept hoşuma gitti. Her bir köfteyi yufkaya sarıp servis etmişler. Yakışmış. Çok mükemmel diyemicem ama lezzetliydi.


Diğer yemeğim Tavuklu Krep, onun da görüntüsü güzeldi. Yanında salatasıyla geldi. Çok beğendiğimi söyleyemicem çünkü içi çok kuruydu. Krebin içinde beşamel sos varmıydı yokmuydu anlayamadım.


Üstüne çay içtik, çaylarımızın geç gelmesi dışında çaydan memnun kaldık. Tazeydi. Yanında kurabiye de ikram ettiler.

Kahveci Paşazade'de fiyatlara gelirsek , Yufkalı Köfte 12 tl , Tavuklu Krep 9,50 tl , çay 2,50 tl. Kahveci Paşazade için aslında bir eleştirim daha var. Menüye baktığınızda herkesin çok iyi bildiği bir mekanın menüsüne çok benziyor.O mekanın adını vermek istemiyorum fakat biraz dikkat eden anlar.Bence bu hoş olmamış.Herkesin kendine özgü bir stili olması gerek.Afiyet olsun.

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart