Keifi

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
03.08.2014

Next Level Avmde Podyum katı dedikleri bir terasta Keifi. Uzman oldukları konu çay. Aslında çay içmeyi sevenler,çay tiryakileri veya değişik tatlar arayanlar için tasarlanmış bir mekan. Konsepti benim çok hoşuma gitti.Mekan çok güzel,ferah. Garsonlar çok ilgili. Fakat henüz yeni açılan bir mekan olduğu için eksikler var ki kendileri de farkındalar. Özellikle menüde eksik baya bir şey var yiyecek konusunda.Ama çay için farklı bir menüler var ki dünyadan aklınıza gelen neredeyse her çay çeşidi var diyebilirim.Yani eksik yok fazlası bile var.Ben beğendim :)Menü içinden seçtiğim çay, Frenk Üzümlü ve Kola aromalı çay.Almanya kökenli bir çaymış bu. Tatlı ekşi bir tadı var,ben çok beğendim.Bir kere sunum çok güzel ,çay fincanı, çaydanlıkla birlikte gelmesi ,ayrıca demlendikten sonra demliği koymak için ayrıca bir aksesuar bulunması vs bunların hepsi çok hoşuma gitti. Çünkü belli ki özenerek çalışılıyor burada.Tam not verdim.Bir demlikten 2 fincan da çay çıkıyor. Mutlaka diğer çayları denemek için buraya sık sık uğrayacağım.


Çayımızın yanında aperatif olsun diye ıspanaklı Muska böreği istedim . Onuda beğendim. Böreğimin de sunumu çok güzeldi,yanında salatayla birlikte ikram edildi.Tadı da lezzetli.


Gelelim Keifi'de fiyatlara ; Frenk Üzümlü çay 7 tl, Ispanaklı Muska böreği 11 veya 12 tl,demleme çay 3,50 tl.Böreğin fiyatından çok emin olmamamın sebebi hesabı yanlış getirmişler. Başka bir şey ödemişiz biz, onu da sonradan farkettik. Tek sorun daha yeni bir mekan ve işte böyle bu tarz aksaklıklar var.Bunlara dikkat etmeleri gerekiyor.Afiyet olsun.


  • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
    25.08.2014 Almula Bayar

    İyiki burayı burada paylaşmışsın gezsek yesek ,çayı çok seven biri olarak harika seçenekler var :)

  • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
    13.11.2014 Yaren Kaygı

    Sitenizde gördüm ve gittim çok sıcak bir yer çaylar harika :)

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart