Narquilla

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
28.04.2013

Çayyolunda herkesin çok iyi bildiği park caddesinde Narquilla. Şık bir mekan . Güzel büyük bir bahçesi var. Baharda çok güzel oluyor bahçe. Park caddesi tercih ettiğiniz yerler arasındaysa buraya gelmişken Narquillayıda bi görmelisiniz . Hatta maç izlemeye de gidebilirsiniz ;)İlk yemeğim Rampburger , görüntüsü ve sunumu çok güzeldi . Ama malesef tadı o kadar tatmin etmedi. Beklediğim gibi olmadı . İçinde köfte değil dana eti vardı aslında et gayet iyi pişmişti ama çok güzeldi diyebileceğim bi tadı yoktu . Yanında patates kızartması ve rus salatası ile geldi. Yemeği tamamlayan garnitürler olduğu için güzeldi . Ama bir daha gittiğimde Rampburger yemicem.

İkinci yemeğim Taco Kavurma , tadı gayet güzeldi . Çıtır taconun içine kavurma çok güzel olmuş . Et gayet iyi pişmiş ve lezzetliydi . Yanında salata, acılı ezme ve yoğurtla geldi. Yoğurda bayıldım. Öyle normal bildiğimiz yoğurt değil . Süzme yoğurdun içine biraz sarmısak ve mayonez konulmuş. Çok lezzetli olmuş. Sadece bu yemek akşam yemeği olmaz. Çünkü hiç doyurucu değil . Atıştırmak istiyorsanız, öyle çok aç değilseniz tadına bakabilirsiniz .


Narquilla'da fiyatlara gelince, aşağı yukarı Park caddesindeki bir çok yerle aynı. Rampburger 18 tl , Taco Kavurma 19 tl . Çayyolunda Park caddesindeyseniz Narquillayı görün derim . İyi gezmeler ;)Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart