Su Cafe

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
25.03.2014

İş arası öğle yemeğine çıkacaksanız, Kızılaydaysanız ve sakin bir yer arıyorsanız Su Cafeyi tercih edebilirsiniz. Rahatça yemek yiyebileceğiniz, arkadaşlarınızla sohbet edebileceğiniz bir mekan. Ki çok da eski bir mekandır, birçok kişinin bildiği.Kızılaydaki klasik cafelerle aynı tarzda.Sadece çalışan arkadaşların biraz daha özenli olması gerekiyor.


Menüde gördüğümüz Buritto'nun resmi ilgi çekici geldiği için denemek istedik. Buritto bir tavuklu dürüm. Tadı da lezzetli. Hatta biraz acı ama rahatsız etmeyen kararında bir acı tad var. Hoşumuza gitti,görüntüsü sunumu da güzel.

Diğer yemeğimiz Karışık Bazza,açıkçası onunda menüdeki fotoğrafı ilgimi çekti. Bildiğiniz pizza fakat daha hafif,daha kıtır. Çünkü pizza hamuru yerine bazlama ekmeği kızartılarak yapılmış. Tadı hoşuma gitti. Hatta pizza hamur oluyor diyenler de Karışık Bazza deneyebilir.


Su Cafe'de fiyatlara gelirsek; Karışık Bazza 8 tl, Buritto 12,50 tl,Sprite 4,25 tl, Freşa (Meyveli soda) 4 tl. Ufak tefek bazı şikayetlerimiz oldu. Onun için de mekan sorumlusu bize yardımcı oldu. Ona da teşekkür ederiz. Yemeklerin lezzeti bizden iyi not aldı. Afiyet olsun.
Su Cafe Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart