Ankara Balık Evi

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
    945 Kez Görüntülendi

Kentpark avmde onca fastfood zinciri içerisinde sağlıkla göz kırpıyor Ankara Balık Evi ;)

Gerçekten çeşit çeşit balıklarıyla daha yemeden benim gönlümü kazandı o kadar ;) Ve bir de balık toptancısı oldukları için burada her şey çok taze. Yani gönül rahatlığıyla balık yiyebileceğimiz bir mekan ;)

Sevgili arkadaşım @ankaraetkinlik davetiyle gittiğim bu mekanda benim tercihim Lagos Şiş.

Lagos hem çok lezzetli hem de yağlı bir balık ve benim tabi ki çok sevdiğim bir balık. Bu mekanın en güzel özelliklerinden biri de balıkların temizlenmiş kılçıksız bir şekilde size sunuluyor olması. Mesela bu lagosu o kadar rahat ve keyifle yedim ki anlatamam size. E bir de tadı da çok iyi. Yanında kocaman salata ve şalgamımla çok mutlu oldum diyebilirim. Ayrıca ne kadar sağlıklı bir besin olduğunu söylememe gerek yok herhalde :D

Balığınızın önünden balık çorbası bence isteyin ;) Hem şifa kaynağı hem de gerçekten tadı güzel. Ben içtiğimde mezgit ve dil balığından yapılmıştı tabi her gün aynısı olmayabilir, farklı balıklardan yapılabiliyor.

İlla kalori alacam diyorsanız tabi ki kalamara yanaşın. Ama o kadar lezzetli ki kalorileri boşverin diyeceğim valla kimse kusura bakmasın.

Bunların yanında balık köfte, ızgara levrek, mezgit pane, dil şiş vs çeşitleri de var . Ben bir dahakine bunlardan deneyeceğim ;)

Bu güzel fotoğraflar için de @bilgesudogan a teşekkürler.

Afiyet olsun…

Yorum Yap

Sosyal Medya Hesapları

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart