Cafe Arkadaş Bazlama Dünyası

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
    616 Kez Görüntülendi

 

Hamamönünde uzunca bir adı olan bir mekandayız. Cafe Arkadaş Bazlama Dünyası. Adından anlaşılacağı üzere burada her şey bazlama içinde :)

Konsept farklı gelince gözüme girip denemk istedim. Mekan da tatlı sevimli. Güzel dekore edilmiş ama oldukça salaş bir tarzı var. Ortada kocaman bir soba olması açıkçası benim hoşuma gitti. Sobanın sıcaklığını bir yerde görmeyeli çok uzun olmuştu. Tabi sobaya yakın kısımlar sıcak uzak kısımlar biraz daha soğuk normal olarak.

Hizmet de iyi, önemli olan güleryüz ve servisin hızlı olması. İkisi de burada var :)

Mekan dışarıdan küçük gibi görünse de içerisi öyle ufak değil.

Ben bazlama arası köfte yedim. Mönüde damağıma en hitap eden bu olduğu için ki zaten köfte de seviyorum normalde biliyorsunuz. Gerçi bazlama kebaplar da vardı belki onlar da denebilirdi. Neyse sonuç olarak köfte tercih ettim. Ama işte köfte her yerde yenmiyor. Burada anne köftesi olarak tabir edilen şekilde bir köfte var, gerçi inegöl köfte seçeneği de var ama ona hiç güvenemedim. Neyse köfteyi öyle pek sevmedim. Ama asıl takıldığım konu bazlama. Şimdi konsept zaten bazlama üzerine kurulu olduğu için en iyi şeyin bazlama olması gerek. Hem bazlama öyle çok şahane bir bazlama değildi hem de bazlamanın buz gibi şekilde servis edilmesi de güzel olmadı. Biraz ısıtılsaydı belki yemekten biraz zevk alabilirdim.

Afiyet olsun…

 

Yorum Yap

Sosyal Medya Hesapları

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart