Cinbal Kebap Salonu

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
    758 Kez Görüntülendi

Fethiye’deki ilk akşam yemeğimiz Cinbal Kebap Salonunda ;)

Siz de gitmeden önce azıcık araştırırsanız bu mekanın adını çokça göreceksiniz nette. Öve öve bitirememişler, o zaman haydi biz de görelim dedik valla.

Malum ben et sever bir insanım bana etle ilgili çok güzel dersen gider görürüm. Bu söylemler buraya kadar getirdi beni. Tam yaz aylarına uygun açık hava yeşiller içinde ferah bir mekan. Ama ferah derken açık hava olmasını kastediyorum, yoksa ortam full mangal kokuyor. Çünkü burada 2 konsept var. Bir, mangalı hazırlayıp size seçtiğiniz etlerle birlikte getiriyorlar, siz kendiniz pişirip yiyorsunuz, diğer konsept ise sadece tandır isteyip onların hazırladığını yiyebiliyorsunuz.

Eğer bir gezsekyesekseniz o zaman her ikisini de söylemeniz gerekiyor ki, takipçilerinize anlatabilesiniz ;)

Tandır efsane. Tek kelime ile, yumuşacık kuzu incik etini lime lime, muhteşem pişirip lokum gibi yapıp getirdiler önümüze, ben bayıldım. Hatta o kadar beğendim ki keşke sadece bunu yeseydim bile dedim.

Neyse gelelim mangal işine, biz biraz kasap köfte, biraz kuzu lokum, biraz pirzola söyledik.

Pirzola çok lezzetli, kuzu lokum da öyle, ki zaten bunlar zaten direk et. Bir tek köftesini pek sevmedim, tadına kötü demek doğru olmaz ama benim seveceğim tarzda değil diyebilirim.

Genel olarak sevdik, Derin bile baya tandır yedi burada ;)

Ayrıca hizmet de çok iyi, çalışanlar muhteşem, çok ilgili ve güleryüzlüler. Bu kadar kalabalık bir mekan olmasına rağmen hiçbir aksaklık olmadı. Üstünede semaver çayımızı içtik, keyfimize keyif kattık.

Fethiye’ye gelirseniz buraya gelmenizi kesinlikle tavsiye ederim.

Afiyet olsun …

Yorum Yap

Sosyal Medya Hesapları

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart