Club Marma Hotel Bodrum

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
    710 Kez Görüntülendi

Tatilimizin son kısmını bu sene Bodrum’da geçirdik. Yeni açılan Club Marma Otelini bulduğumuz için kendimi şanslı hissediyorum.

Geçen senelerde de Akyarlara geldiğimde burayı çok sevmiştim. Özellikle denizine bayılmıştım, çünkü ne sıcak ne soğuk, sahili komple kum (ben böyle seviyorum) ve tertemiz bir deniz.

Tam aradığım özelliklerde olduğu için gelip beachlerinde günümüzü geçiriyorduk.

Bu sevdiğim mevkide bu otelin açıldığını görünce mutlaka görmek istedim. Şuan iyi ki diyorum. Çünkü otelimiz her şeyi ile harikaydı.

Çok güzel bir plaj yapmışlar hatta bir kısmını özel getirttikleri beyaz kumlar ile doldurmuşlar. Denizin içine güzel bir salıncak koymuşlar. Anlayacağınız eğlenmelik çok yer olduğu gibi fotoğraf çektirmelik de çok fazla yer var ;)

Denizde dalga neredeyse hiç yok. Öyle sakin bir koy. Rüzgar bazen biraz şiddetli oldu açıkçası, ama sakin olduğu zamanlara da denk geldik. Öyle derin de değil baya açılma imkanınız var. Tertemiz olduğu için, içinde yüzen balıkları çok rahat görebilirsiniz :)

Aslında otelin gayet büyük bir de havuzu var ama deniz o kadar muhteşem ki havuzu tercihi eden çok az hatta neredeyse yok ;)

Yine de havuzu da bence es geçmeyin, çocuklu aileler için özellikle çocuk havuzunun olması büyük avantaj.

Odalarına gelirsek, biz dublex odada kaldık. Derin olduğu için bizim için çok rahat oldu bu oda tipi ;)

Akşamları onu uyuttuktan sonra kendimiz aşağı katta rahatça takılabildik, veranda da keyif yapabildik ;)

Odaları hem büyük, konforlu hem de çok temiz. Otellerde temizlik çok önemli bilirsiniz. Burada bir kere bile odanın temizlenmesini istemedik, çünkü her gün rutin tertemiz yapıyorlar odanızı ;)

Yemeklere gelirsek, özellikle kahvaltısı baya iyi. Çok fazla çeşit var ve bunların hepsi lezzetli. Ayrıca yumurtanızı istediğiniz gibi pişirebiliyorsunuz. Her gün farklı sıcak çeşitlerinden de çıkıyor kahvaltıda.

Akşam yemeği kahvaltı kadar iyi değil, neden yemeklerin çoğunu lezzet olarak sevmedim. Ama avantajı her akşam mutlaka bir çeşit ızgara yapılıyor ve yaptıkları ızgara gerçekten çok lezzetli.

Ayrıca her akşam taze makarna yapılıyor, her gün farklı bir çeşit, bu da baya iyi.

Yemeklerdeki tek sorun, akşam yemeğinde ızgarada, kahvaltıda yumurta pişirmede olsun çok fazla sıra beklemeniz. Tek personel yetersiz büyüklükte bir ızgara ile bu iş olmamış. Seneye buna da bir çözüm bulurlarsa (ki o çözüm çok kolay) yemek konusunda da bir sıkıntı kalmaz.

Yine de çok çok memnun kaldım otelden, bence dört dörtlük bir otel, özellikle fiyat performans açısından muhteşem :)

Bodrumu seviyorsanız burayı değerlendirin derim.

İyi gezmeler.

Yorum Yap

Sosyal Medya Hesapları

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart