Dürümcü Yaşar Usta

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
    810 Kez Görüntülendi

Dürümcü Yaşar Usta olarak Ankarada birkaç mekan var. İstanbul yolunda olan bu Yaşar Usta Opetin içinde, karıştırma olasılığı yüksek olduğu için size de açık adresini  yazıyorum kenara ;)

Öyle planlayıp veya adını sanını duyup gittiğim bir mekan değil. Açıkçası önümüze çıktı ve karnımızı doyurmak için girdik. Ama pişman olmadım ona seviniyorum. Buranın en meşhuru döneri. Zaten tabelaya bakınca da özellikle döneri tatmanız tavsiye ediliyor. E malum biz de döner severlerdeniz biliyorsunuz. Bu ara çok tercih edilen dana ve kuzu karışım döneri burada da var. Hatta burada kuzu tadı biraz daha baskın. Bence lezzetli ama kuzu tadının baskınlığından dolayı her damağa hitap etmeyebilir. Malum kuzu eti pek çok insana hem yağlı gelir hem de kokar. Ben genel olarak  kuzu sevdiğim için beni öyle rahatsız etmedi :)

Ortaya gelen salata ve çiköfte ikram. İkisi de lezzetli. Ayrıca burada inanılmaz bir misafirperverlik var. Çok ilgili ve güleryüzlüler. Öğle saatlerinde baya kalabalık bir mekan, yer bulmak biraz zorlaşıyor. Kendi halinde ufak bir işletme ama benim hoşuma gitti.

Afiyet olsun…

Yorum Yap

  • Batı Sitesi Mahallesi, İstanbul yolu No:544 06370 Yenimahalle/Ankara
Sosyal Medya Hesapları

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart