Göğüs Ucu Yaraları

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
    420 Kez Görüntülendi

İşte yeni doğum yapmış annelerin en büyük sorunlarından bir tanesi. Maalesef herkeste olmasa da çoğu annenin başına gelen nalet bir şey. İnanın berbat bir hamilelik geçirmeme rağmen bunun acısı çok çok başkaydı.

Neyse biz şuan sorun odaklı değil çözüm odaklı konuşalım.

Ben bu yaralarla çok uzun süre uğraştım. Genelde 1-2 hafta en fazla 1 ay sonra geçer denilse de bende öyle olmadı. Aklınıza gelebilecek her türlü göğüs ucu kremi kullandım. Lansinoh, lanonin vs hatta hametan bile. Ama hiçbiri tam olarak geçirmedi.

İşe yaramadı diyemem, illa ki hepsi yaradı. Ama ben bir de bunların yanında Aloa Vera bitkisinin içindeki jeli sürdüm. Hani o jel yanıklara yaralara çok iyi geliyor ya, sonuçta bu da bir yara, su topluyor ve patlıyor (benimki öyleydi), denemekte fayda var dedim ve denedim.

Çok net söylüyorum ben çok faydasını gördüm. Hala ara ara sıkıntı olunca sürüyorum. Gerçi şunu hiçbir zaman unutmayın bazısına iyi gelen bazısına gelmeyebiliyor. Bu yüzden ben asla mutlaka bunu yapın diyemem size. Tabi bunun yanında en faydalı şeylerden biri tabi ki anne sütü. Mutlaka sağdıktan sonra sütünüzden sürün. Ah ah o sütün içinde ne yok ki bunu iyileştiremesin.

Ve tabi ki emzirmeden önce mutlaka göğsünüzü iyice silin ve öyle emzirin.

Sağlıklı büyütmeler…

Yorum Yap

Sosyal Medya Hesapları

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart