Kadir Dayı Piknik

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
    460 Kez Görüntülendi

Sonunda meşhur Kadir Dayıdayım. Ama lokasyon olarak benim sürekli gidebileceğim bir yer olmadığı için bir türlü gidemedim. Ostim Sanayi sitesinin içinde bulunan Kadir dayıyı çok övdüler. Neyse geldim işte sonunda :)

Mekan çok salaş onu söyleyim, burada önem verilen şey lezzet. Ama dönerin normal porsiyonun biraz az buldum açıkçası gerçi dilerseniz miktarı arttırabiliyorsunuz.

Döner tamamen dana eti ve gaz ocağında pişiriliyor. Evet gayet güzel anlatıldığı kadar var. Yağlı lezzetli bir Ankara döneri.

Çok çok abartılacak kadar efsane bulmadım ben ama kesinlikle iyi olduğunu söylemeliyim. Bence siz siz olun hiçbir yerde dönerin sonuna kalmayın, İnanın lezzet farkı oluyor.

Usta döneri keserken otomatik bıçak kullanıyor açıkçası buna karşıyım, çünkü dönerin bazen ufak parçalar haline gelmesine sebep oluyor ki ben bunu sevmem.

Özellikle bulunduğu yer açısından birçok mekanı sollamış, lezzet olarak öne geçmiş bir yer Kadir Dayı. Yani bence tadına bakmanızda fayda var. Oralardaysanız bir içeri girin ve görün ;)

Afiyet olsun…

Yorum Yap

Sosyal Medya Hesapları

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart