Meşhur Kavurmacı

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
    1026 Kez Görüntülendi

Meşhur Kavurmacı Saray da bp benzinliğin içinde baya büyükçe bir mekan. Aslında burası iki şubeden biri. Diğeri Kazanda çok emin olmasam da asıl yer orası.

Çok eski ve köklü bir işletme burası. 1956 yılında açılmış babadan oğula bu zamana kadar gelmiş. Ve dediklerine göre lezzet değişmeden ;)

Sonuç olarak madem bu kadar meşhur bir kavurması var buralara kadar gelip yemeliydik ve yedik çünkü yemememiz için bir sebep yok :)

Mekan öğle saatlerinde çok kalabalık oluyor, hatta sıra beklemeniz bile mümkün ama bu kadar kalabalığa rağmen servis gayet hızlı fazla beklemeden siparişiniz önünüzde. Ayrıca ilgili bir personeli de var.

Bu fotoğraflarda gördüğünüz ortadakiler ikram ,yoğurt hariç. Kavurmanın yanında iyi gideceği için bizde istedik tadı da güzel yoğurdun.

Kavurması meşhur edecek kadar başarılı. Dana kavurma olan bu yemek dinlendirilmiş etten yapılıyor bildiğiniz lokum gibi diyebilirim. Ve günlük yapılıyor beklemiş bir et bulamazsınız hatta geç saatlerde giderseniz et de bulamayabilirsiniz :D

Dilerseniz yanına pilav da isteyebilirsiniz.

Lezzeti benim damak tadıma göre yani ben beğendim. Gitmenizi tavsiye ederim.

Afiyet olsun…

Yorum Yap

Sosyal Medya Hesapları

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart