Mischa

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
    745 Kez Görüntülendi

Mischa Next Level teras katında baya büyük hoş bir mekan. Açıkçası hakkında hiçbir şey bilmeden dışarıdan görünümü hoşuma gittiği için girdim buraya.

Mekanın ferahlığını sevdim. Öyle çok kalabalık değildi gittiğimde. En önemli özelliklerinden bir tanesi nargile bulunuyor olması. Açıkçası mekan büyük olduğu için nargile kokusu rahatsız edecek türden değil.

Amacım yemek yemek. Uzun zamadır dürüm yemediğim için Etli dürüm tercih ettim.

Sunumu başarılı olan dürümün tadı da güzel. Porsiyon büyük, doyurucu. Dürümün içi dolu dolu. İnce doğranmış bifteklerin yanı sıra dürümün içinde mantar, soğan, renkli biberler, kaşar ve soya sosu  var. Patates kızartması ve yeşillik ile servis ediliyor. İnanın patates kızartması da baya baya iyi.

Yemekten baya memnun kaldım ;)

Nargileye gelirsek, öncelikli olarak nargile ile ilgilenen personel bu işi çok biliyor bunu anladım. Yumuşak içimli bir şey istedim ve kendisine bıraktım. Bana çok ferah meyveli bir şeyler hazırladı. En önemli özelliği normalde nargile  yanar ve bir süre sonra tadı biraz kaçar. Burada hiç böyle olmadı. Kalkacakken bile hala baştaki tat duruyordu ve çok iyiydi. Tütünün kaliteli olduğunu anladım. Belki burası bugüne kadar içtiğim en iyi nargileyi yapmış olabilir ;)

Yemeğinin güzel olması yanında nargilenin de memnun etmesi bu mekan için büyük avantaj. Özellikle nargile tutkunlarına kesinlikle önerebileceğim bir yer ;)

Afiyet olsun…

 

Yorum Yap

  • Teras KatıÇankaya, 1452. Sokak Kızılırmak Mahallesi Next Level Avm, 06510
  • 0312 284 39 84
Sosyal Medya Hesapları

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart