Naran Zeytinyağı

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
    970 Kez Görüntülendi

 Bugün Ankarada Bursa rüzgarlarını hissettiğim çok güzel bir zeytinyağ markası ile tanıştım.

Burada zeytinyağı, Mudanya ilçesindeki Trilye tipi zeytinlerden üretiliyor. Marmara denizinin serin poyrazı ile beslenerek yüksek lezzet kalitesine ulaşıyor ;)

24-26 derece soğuk sıkım yöntemiyle kimyasal kullanmadan üretiliyor ve zeytinyağ içinde polifenol bulunduran tek bitkisel yağ olduğu için bu yağda polifenol miktarı yüksek asit oranı ise oldukça düşük, yani böylelikle antioksidan özelliği çok daha fazla. Polifenolün düşmemesi için zaten soğuk sıkım yapıyorlar.

Yine kendi bağlarındaki üzümlerden yapılan üzüm sirkesi de var burada.

Benim en dikkatimi çeken ise bebekler için özel bebek zeytinyağı ve zeytin sütü de üretilmesi, yani zeytinyağının en saf ve en hafif halini de burada bulabilir, bebeklerimize güvenle verebiliriz. Özellikle kabızlık sorunu çeken çeken bebekler için birebir ;)

Lezzetine gelirsek, kaliteli olduğu o kadar belli ki tadından, yumuşacık ;)

Zeytinleri de oldukça başarılı.

Davet için @ankaraetkinlik e bu güzel fotoğraflar için @fotoğrafçıkontes e çok teşekkürler :)

Afiyet olsun..

 

  • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
    19-04-2020 Asli demir

    Ben 3 yildir zeytiyagi farkındalıgina alıştım Spor la ve sac bakımımla saç ve beslenmede katı yağlar ve diğer yağların ne kadar zararlı olduğunu anlamak için geç kalmamak lazim bu yüzden de zamanla daha kaliteli zeytiyagi arayışına girdim ve sizi buldum cunku Markettekiler in ne denli iyi olduğunu bilmiyoruz ben çok memnun kaldım çünkü saf ve iyi zeytiyagi bulmak zor saçlarım ve kendim guveneydim sayenizde lütfen içeriği degismesin Tebrikler size pahali ama değiyor

Yorum Yap

Sosyal Medya Hesapları

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart