New Castle

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
16.07.2018

New Castle Tepe Prime'da benim en sevdiğim mekanlardan biri. Çünkü çok büyük bu yüzden de ferah. Bir de biraz girişte olduğu için esintisi azıcık daha az. Yaz da olsa New Castle boğaz gibi mübarek çarpılma ihtimaliniz yüksek, tabi akşamları. Neyse sonuç olarak burayı da, burada vakit geçirmeyi de seviyorum.
Servisi de iyi , ayrıca hızlı.

Bugün yemek sonrası çay kahve içmeye geldik. Uzun zamandır içmiyordum Cappuccino. Ama pek sevmedim biraz acı geldi. Yanında ikram edilen kurabiye güzel. Ayrıca sunumlar da başarılı.


Cappuccino sevmeyince Mocca söyledim. Mocca daha iyi.


Bu ara bana kakaolu şeyler yasak. Malum emzirme dönemi. Tatlı yicez ama kakaosuz bir şeyler bulmamız gerekiyordu. Garson arkadaşın tavsiyesi ile Frambuazlı Kadayıf yedik. Ben hayatımda ilk defa yedim. Frambuaz ne kadar yakışmış tartışılır ama kadayıfı lezzetliydi. Yaz için çok hafif geldi bana. Yani bildiğimiz kadayıflar gibi ağır değil. Yanına da dondurma konulmuş ki bence çok başarılı olmuş.
Harika bir tatlı diyemem ama deneyebilirsiniz.


Fiyatlara gelirsek Cappuccino 10 tl, Mocca 10 tl, Frambuzalı Kadayıf 16 tl. Ben fiyatları abartı bulmadım. Mekan da güzel. Yaz akşamları için bence ideal bir mekan. Afiyet olsun.


Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart