Ot Cafe Maidan

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
    1478 Kez Görüntülendi

Güzel bir haftasonu kahvaltısına hoşgeldiniz diyerek söze başlıyorum :)

Ot Cafenin Maidan şubesi oldukça büyük, ferah ve bence oldukça şık bir mekan. Ot cafenin İstanbul da dahil tek Premium şubesi. Bu haftasonu @ankaraetkinlik davetiyle blogger arkadaşlarımızla birlikte güzel kocaman keyifli mi keyifli bir kahvaltı ettik.

Kahvaltıda neler mi var sorusu çok doğru olmaz neler yok diye sormalısınız.

Fotoğraflardan da anlaşılacağı üzere hem çeşit çok hem de yeterli miktarda. Ama yine de yetmez derseniz biten ürünleri tekrardan isteyebiliyorsunuz hem de sınırsız.

Ben özellikle peynir tabağına bayıldım. Hem 4-5 çeşit peynir var hem de hepsi çok lezzetli.

Sigara böreği de oldukça güzel çünkü içine lezzetli bir peynir konulmuş.

En önemlisi kahvaltıdaki ürünlerin hepsi çok kaliteli. Hep bildiğimiz ve sevdiğimiz markalardan özenle alınıp hazırlanıyor.

Çay tabi ki sınırsız bu olmazsa olmazlardan.

Kahvaltı içinde pankek var ki bu öyle sık rastladığımız bir şey değil. Ve tadı gayet lezzetli. Sonuç olarak çocuklar için de iyi bir seçenek bu.

Omletini biraz az pişmiş buldum. İçine süt koymuşlar biraz da ondan olmuş ama. Böyle arkalı önlü kızarsa daha güzel olurdu sanki ;)

Kahvaltıya dahil olmayan sucuğu da denedik ama maalesef onu sevmedim. Zaten bir tek onu sevmedim. Daha iyi bir sucuk olabilirdi.

Ve en en sevdiğim şeylerden biri kendilerinin hazırladığı ekmekleri. Gerçekten çok çok lezzetli ekmek ama siz ona poğaça diyin o kadar güzel bir tat. Bol bol yemenizi öneririm.

 

Bu güzel kahvaltıdan sonra bir de üstüne mükemmel tatlılar yedik. Magnolia zaten benim özellikle bayıldığım bir tatlı :)  Buradakiler de baya baya iyi, özellikle çilekli olan şahane ;) Yanına da şöyle güzel bir kahve, işte keyif bu olsa gerek :D

 

Bu güzel fotoğraflar için @ozlemkolcuphotograpy e teşekkür ederiz.

Genel olarak çok çok memnun kaldık. Hepimiz çok beğendik mekanı ;)

Afiyet olsun…

Yorum Yap

Sosyal Medya Hesapları

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart