Pizza Fellas Akyaka

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
    435 Kez Görüntülendi

Akyaka’da güzel bir pizzacı bulduk. Biliyorsunuz ben öyle pek yemek ayırt etmem , bu tatil boyunca çok şanslıydım ki her yemek çeşidinden yedim, etinden balığına, köftesinden tostuna, dönerine ;) Sırada pizza var sonra kumru, herhalde pek bir şey kalmıyor :)

Pizza Fellas Akyaka merkezde çok kolay bir konumda, ufak şirin bir mekan.

Çeşit var baya, hatta tüm pizza ve dilim pizza şeklinde de seçebiliyorsunuz ;) Ama dilim pizza seçenekleri sınırlı. Biz bu sebeple bir kocaman pizzayı karışık pizza ve çok peynirli pizza olmak üzere 2 ye böldürdük.

Cidden önüme kocaman harika görüntüsü olan bir pizza geldi. Kokusu bile şahane. İncecik tam sevdiğim gibi, hamuru muhteşem çok çok lezzetli, malzemesi bol bol.

Karışık pizzanın içinde salam sosis mantar zeytin ve biber var. Kaliteli malzeme kullanılmış çünkü içindekiler de lezzetli, çok beğendim :)

Çok peynirli pizza benim gözümde karışık pizzayı solladı. İyi ki söylemişim bayıldım. İçinde Kars gravyeri, Konya küflüsü, otlu lor var. Üçü bir araya gelmiş muhteşem bir şey olmuş. Bu kadar iyi bit çok peynirli pizza yemedim bugüne kadar emin olun ;)

Öylesine bir pizza çıkabilir karşıma diye beklerken gerçekten muhteşem bir pizza ziyafeti oldu benim için. Mutlaka gelin buraya ;)

Afiyet olsun….

Yorum Yap

Sosyal Medya Hesapları

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart