Sugar Beach Club Hotel / Fethiye

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
    530 Kez Görüntülendi

2019 yazının ikinci tatil durağı Fethiye.

Aslında buraya daha önceki yıllarda gelmiştim ama sadece bir gün kalmıştım, çok gezme fırsatım olmamıştı. Bu sene 3 gün burada kaldık. Bence yeterli oldu gibi. Artık bundan sonra Fethiyeye koylarını gezmek ve yamaç paraşütü yapmak için gelirim.

Derin kuşumuz sebebiyle yine çok fazla gezemedik baştan söyleyim. Rahat etmek için tercihimizi sahili olan bir otelden yana kullandık, Sugar Beach Club. Burası hem otel hem beach, yani dışarıdan gelip plajını kullanabiliyorsunuz.

Madem konuyu ilk plajdan açtık öyle devam edelim. Gerçekten çok güzel, sırf kum bir plajı var, öyle arada kalan bir koy ki dalga neredeyse sıfır. Zaten lokasyon olarak Ölüdeniz’de bulunuyor.

Daha önceki senelerde Fethiyenin diğer bir sahilinde denize girip hiç beğenmemiştim. Çünkü hem çok dalgalı hem de çok çakıldı. Ama burası çok farklı çok güzel. Otelin plajı da tertemiz, şezlonglar vs her şey iyi. Sadece daha büyük şemsiyeler olsa daha iyi olabilirdi.

Odalara gelirsek, biz bungalovlarda kaldık, acaba nasıl olur diye tereddütüm vardı ama çok güzel oldu. Hem çok temiz, hem de yeteri kadar büyük odalar. Bungalov olduğu için çıkıp önünde de keyifle oturabildik. Zaten denize de, kahvaltı salonuna da çok yakındı bizim kaldıklarımız. Çok memnun kaldık. Ha ayrıca çalışan personeli de çok ilgili.

Son dönemlerde hep oda kahvaltı tercih ediyoruz tatillerimizde. Burası da öyle. Kahvaltısı açık büfe ve çok çeşit var, ayrıca ürünleri de lezzetli, benim için güzel diyebilirim kahvaltısına ;) Tek eleştirim yumurta pişirmeye omlet vs gibi extra ücret istiyorlar. Otellerde en gıcık olduğum şeylerden biri, basit bir şey, neden ücret talep ediliyor bundan :(

Genel olarak memnun kaldım bu otelden, tavsiye ederim.

İyi gezmeler :)

Yorum Yap

Sosyal Medya Hesapları

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart