Süha Döner Maidan

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
    1283 Kez Görüntülendi

Senelerin Süha dönercisi. Bir aralar Ankaranın en iyi dönercileri arasında gösteriliyordu. Çok da seviliyordu. Ama son zamanlarda eski tadının olmadığını söyleyen çok fazla kişi gördüm. Özellikle şubeleşmeye başlayınca tadını kaybettiği söyleniyor.

Bir baktık Maidanda da bir şube açmış Süha.  Çok da şık bir mekan olmuş. Hem dışarıdan hem içeriden oldukça gösterişli.

Merakla siparişimi verdim. Hizmet oldukça iyi, servis baya hızlı, çok kalabalık değildi ama yine de neredeyse hiç beklemedim ;)

Güzel bir salata yanında turşu ve dönerim geldi. Ekmek hafiften kızartılmış, görüntü gayet güzel, porsiyon yeterli. Sunum başarılı.

Döneri ilk tattığımda gerçekten hiç sevmedim. Aslında öyle yağsız falan da değil ama bi sevmedim. Yiyorum tekrar tekrar ama yok bir türlü olmuyor. Sonra buldum, eksik olan şey etin terbiyesinin eksik olması. Yani mesela bildiğiniz gram tuz yok bu ette. Biraz tuz ekleyince biraz daha lezzet geldi. Aslında aroması fena değil, ama hani tekrar gideyim de yiyeyim diyemem malesef bu dönere. Çok kötü  diyemem çünkü gerçekten ete tuz atınca tadı biraz normale döndü. Yani çok daha iyilerini yedim. Ankara bu konuda çok iyi olduğu için burası biraz eksik kaldı.

Artık siz kendiniz karar verin çok net bir şey diyemiyorum burayla ilgili.

Afiyet olsun...

 

Yorum Yap

Sosyal Medya Hesapları

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart