Süt Sağma Makinaları

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
    335 Kez Görüntülendi

Ben hamileyken  süt sağma makinasının sadece işe geri döndüğümde süt sağıp derine getirmek için lazım olacağını sanıyordum. İnsan bir bana söyler o iş öyle değil diye. Şimdiki aklım olsa kesinlikle doğumda hastaneye götürürdüm.

Çünkü süt sağma makinası hem göğüs ucunu belirginleştirip hem de sütün tam uca kadar gelmesini sağladığı için yeni doğan Derin kuzum ilk günlerde belki daha kolay çekebilirdi sütü. Tabi bu benim düşüncem ama bilseydim kesinlikle denerdim.

Sütünüz inşallah bol bol gelir bu çok önemli ve tabi bebeğiniz için çok önemli, ama ilk zamanlar bu fazlalık sizi baya zorlayacak. Ben de öyle olmuştu. Emzirmediğim zamanlarda (yani Derin uyurken) sık sık sağmak zorunda kaldım. Çünkü bu şişlik hem ağrı yapıyor hem de allah korusun mastit olma riski var. Bu sebeple Dodo Baby nin süt sağma makinasını baya baya kullandım ki hala kullanıyorum Derinim 9 aylık çünkü.

Makine bildiğiniz pekçok markaya göre, hem onlar kadar iyi hem de birçoğundan oldukça sessiz. Ben ikili olanı aldım. Çok da işime yaradı çünkü ilk zamanlar zamandan tasarruf etmek için ikisini aynı anda sağıyordum. İçinde extra bir de kapaklı bir biberon var. Ve diğer markalara göre fiyatı da daha uygun.

Çok memnunum tavsiye ederim ;)

İyi büyütmeler ….

Yorum Yap

Sosyal Medya Hesapları

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart