Vela Balık (Öğlen Mönüsü)

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
    538 Kez Görüntülendi

Vela Balık tadımlarımıza devam ediyoruz. Bu seferde başka blogger arkadaşlarımla birlikte Vela’nın öğle yemeği mönüsünü tatmaya geldik.

Yine muhteşem bir masa hazırlandı bizim için.

8li sunum tabağı yine ortada yerini aldı. İçinde ahtapot söğüş, marin levrek, özel vela ezme (kendilerinin özel mezesi biraz acı ama çok lezzetli), kabak çiçeği dolması, yoğurtlu semizotu, enginar kalbi, kaya koruğu ve çiroz var. Hepsi birbirinden lezzetli :)

Deniz ürünlü erişte ilk tadına baktığımız. Zaten görüntü şahane, tadına bakınca, o daha da şahane. Hem eriştesi hem içindeki deniz ürünleri çok lezzetli güzel hafif bir sos ile harmanlanmış, bayıldık.

Balık burger hem bizlerin ağzına layık hem de çocuklar için çok ideal. Zaten biliyorsunuz çocuk oyun alanı da var mekanda ve haftasonu cuma da dahil 3 gün oyun ablası mekanda bulunuyor.

Parmak Balık da yine hem çok lezzetli hem çocuklara uygun. Levrek balığından yapılan parmak balıklar gerçekten güzel. Yanında patates kızartmasıyla servis ediliyor.

Yine tabi ki çok bayıldığımız için hepimize lavunya geldi. Bu balık mücverin tadı anlatılmaz yaşanır inanın hiç abartmıyorum :)

Geçen akşamdan çok beğendiğimiz için Dinamit Karides yine ortaya geldi. Bugün de herkes çok beğendi.

Sonra tabi yine üstüne tatlılarımız, geçen akşamdan çok beğenilen leblebi tatlısı ve Makamat Pie. İkisi de efsane hem de tam balık üstüne yenilecek cinsten :)

Gezsekyesek ismiyle mekana gittiğinizde size verilecek ikramları istemeyi unutmayın ;)

Yine çok güzel ağırlandık. Her şey için çok teşekkür ediyoruz…

Akşam mönüsüne de bakmayı unutmayın ;)

Not: Buradaki görseller asıl porsiyonları yansıtmıyor, tadımlık olduğu için haliyle az ;)

Afiyet olsun…

 

Yorum Yap

Sosyal Medya Hesapları

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart