Cafe Pirogi Kahvaltı Tadımı

Cafe Pirogi Ankara'da en sevdiğim mekanlardan biri. Bazı mekanları böyle çok sevince ve memnun kalınca istiyorum ki herkes görsün, gitsin, sevsin. Bu etkinliğimizi de bu düşünceden yola çıkarak yaptık. Sağolsun blogger arkadaşlarımızla biraraya toplandık ve nefis bir kahvaltı yaptık. Piroginin hem sahibi hem de işletmecisi Hülya hanım güleryüzüyle öyle güzel ağırladı ki bizi. Ama burada dikkat edilmesi gereken şu, sadece bize özel değil Pirogiye gelen herkes çok kıymetli.

Kahvaltı da ne ararsanız var. En önemlisi de ürünlerin hiçbirinin öyle ucuz market ürünü olmaması ki zaten Pirogideki bütün yemekler öyle özenle hazırlanıyor. Kahvaltının ayrıntısı ayrı olarak mekan yazılarımın içinde var.

Biz çok memnun kaldık. Etkinliğimizin geri dönüşleri de çok güzel oldu. Bu etkinlikten sonra sosyal medyada Cafe Pirogi ismi daha çok duyulmaya, mekana rağbet daha da artmaya başladı. Zaten amacımız buydu. Ne dedik başta, böyle güzel ve kaliteli mekanları Ankaramızın güzel halkıyla buluşturmak bizim için mutluluk verici :) Hala yolunuz düşmediyse Pirogiye bir gidin mönüsü o kadar zengin ki damak tadınıza uygun bir şey mutlaka bulursunuz ;)

Afiyet olsun...