Döner Ehli

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
27.01.2014

Kızılayda Sakarya caddesinde metro çıkışında Döner Ehli. İçeri girdiğiniz an güleryüzlü personel ile karşılaşıyorsunuz. Bu da ilk anda sizi çok memnun ediyor.Ve döner konusunda çok iddialı olduklarını söylediler. Özel hazırlanmış yaprak döner olduğunu diğer dönerlere benzemediğini söylüyorlar. Bizde hadi deneyelim ozaman dedik. Self servis bir mekan olduğu için dekorasyonu çok bilindik. Ama duvardaki I love Döner yazısı hoşumuza gitti.

Her iki dönerin de tadına baktık. Et dönerimizi gayet özenle hazırladılar. Ayranımızla birlikte dönerimizi yedik. Gerçekten çok lezzetli. Yağı o kadar kararında ki hem lezzet katmış hem de hiç rahatsız etmiyor.Kesinlikle çok beğendim. Ekmeklerini de kendileri yapıyorlar. Ekmeğin bile lezzeti şahane .Ankaradaki en bilindik self servis dönerci olan Hostaya rakip, hatta böyle düzenli çalışmaya devam ederlerse Hostayı geçebilir bile.


Tavuk döneri de sipariş verip denedim. Fena değildi de fakat et döner gibi beğenemedim malesef. Okadar lezzetli değildi bence.Patates kızartması güzel.


Döner Ehlinde fiyatlara gelince; Et Döner +ayran (100gr)şuan kampanyada olduğu için 9 tl et döner+cola 8,75tl,tavuk döner+ Kutu cola+patates (100gr) 7,90tl. Fiyatlar gayet makul. Ayrıca sipariş de alıyorlar.Evlere işyerlerine servisleri var. Afiyet olsun.
Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart