Arabica Coffee House

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
05.02.2017

Çok sevimli ayrıca şık , ayrıca rahat ve ayrıca self servis bir kahve mekanıyla karşı karşıyayız. Seçeneğin çok olduğu aynı zamanda içerinin de bahçenin de, ki bu soğuğa rağmen dolu olduğu bir mekan. En cezbedici tarafı tabii ki çok fazla kahve çeşidinin olması her ne kadar self servis olayından çok hoşlanmasam da bu özellik self servisi ekarte edebiliyor. Dışarıda ısıtıcıların olması da kalabalık olmasını sağlıyor.
Farklı tatlar denemeyi severim ama kahve de benim tarzım yumuşaklık. Bu şekilde sevenler için Bubble Latte çok ideal. Hem tadı çok güzel hem çok hafif. Bildiğimiz Big Bubble sakızının aramosı bu latte. Ben çok beğendim.

Diğer tadına baktığım kahve ise yine hafif bir seçenek Chai Tea Latte. Çok farklı şahane bir tadı var.İnsanı müdavimi yapacak kadar iyi. Biraz sahlepi andırmıyor da değil.

Yanında tatlı da yedik ama adını da fiyatını da hatırlamıyorum ve not da almamışım bu sefer, ama çok taze ve lezzetliydi. Tavsiye ederim.

Arabica'da fiyatlara gelirsek Bubble Latte (küçük) 8,50 tl , Chai Tea Latte (küçük) 7,75 tl. Fiyatları bence normal. Zaten keyifli bir mekan. Afiyet olsun.


Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart