Balık Ekmek Teknesi

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
30.04.2017

Amasra artık 1 mayıs tatili sebebiyle mi yoksa her hafta sonu böyle mi oluyor bilemiyorum ama biz yemek yemek istediğimiz mekanların hiçbirinde yer bulamadık.Baya bir sinir bozucu oldu ama elimizden bir şey gelmedi. Önceden rezerve falan da yapmıyor birçoğu. Gidip kapıda bekleyecekmişiz. Bu da açıkçası çok işime gelmedi. Malesef hayal ettiğim gibi olmadı .
Burası Amasra'da gördüğüm en büyük tekne.Yer bulamayınca bizde burada karnımızı doyuralım dedik.Akşam saatleri sebebiyle istediğimiz balıkları da bulamadık. Mecburen birkaç şey söyledik artık.


Ekmek arası hamsi söyledik. Izgarada pişirdikleri için hamsiyi açıkçası hiç sevmedim. Olduğu gibi kılçıklar duruyordu. Hepsi boğazıma takıldı hiç bir tat almadım.

Ortaya da çok sevdiğim için Karides Güveç ve Kalamar Tava söyledim. Karides ben daha susuz yani böyle domatesi falan az istemiştim ama burada biraz sulu geldi . Yine tadı fena değildi çünkü yine tereyağ konulmuştu.Tam istedğim gibi olmasa da hamsiyi yiyemediğim için en azından karnımı doyurdu.

Kalamar Tavaya gelirsek biraz lezzetsiz buldum.Nedenini çok anlamadım ama sevmedim. Sıradan bir kalamar tava oldu bana. Yanındaki sosu da çok başarılı değil.


Teknede fiyatlara gelirsek ekmek arası hamsi 7 tl, karides güveç 25 tl, kalamar tava 30 tl, pepsi (1 lt) 4 tl . Kalamarı ve karidesi öyle çok beğenemediğim için fiyatı pahalı geldi bana.  • Amasra Sahil Balık Ekmek Teknesi

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart