Barbe Q

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
26.05.2013

Kentparkta en alt katta Barbe Q . Anladığım kadarıyla yeni yeni kendini duyurmaya çalışan bir mekan . Girdiğimiz an bizi karşılamaları sonra yarı yoldan sonra başka bir arkadaşımız size eşlik edecek diyerek bizi masamıza kadar getirmeleri çok güzel bir davranıştı. Gelen müşteriye çok değer verildiği her halinden belli . Mekan çok şık . Güzel bi konsepti var . Hava güzel olduğu için bahçesinde oturduk. Garsonlar çok ilgili servis hızlı sayılır. Yemeklerin sunumu çok iyi.


Gelelim yemeklere , ilk yemeğimiz Döner Burger , ismi değişik olduğu için istedim bakalım nasıl diye. Bildiğimiz hamburger ekmeğinin içine döner konulmuş tabiki ama döneri lezzetliydi ve gayet boldu . Açıkçası yerken zorlandım biraz. Ekmeğini kızartmışlar ama biraz fazla . Çok kuruydu . Çok döküldü etrafa. Yanında patates kızartmasıyla ve bir çok sosla geldi. Beğendm ben güzeldi gayet.İkinci yemeğimiz Döner Klasik , döneri öle ekmek arası sevmeyenler sadece etini yemek istiyorum diyenler için ideal bir seçim. Döneri zaten lezzetli yanında pidesi salatası ve pilavıyla geliyor. Çok doyurucu bir servis.Son yemeğimiz Tavuk Şiş Dürüm , klasik tavuk şiş. Çok bir farkı yok . Ama açıkçası çok beğenemedim . Tadında bir eksiklik vardı . Çok lezzetli gelmedi bana.


Genel olarak burayı çok beğendim ben. Garsonlar biran boş bırakmıyorlar çok ilgili ve kibarlar . Bu konuda ayrıca tebrik etmek istiyorum . Yemeğimiz bitince bir de bize tatlı ikram ettiler hatta kalkıcaktık ama illaki tatlımızı yiceksiniz dediler. Bal Kabaklı Cheesecake, tadı da gayet güzeldi değişik bir tatlıydı. Cheesecakein hiç balkabaklısını yememiştim. Barbe Q'da fiyatlara gelince Döner Burger 15 tl , Döner Klasik 15 tl , Tavuk Şiş Dürüm 11 tl , Ayran 3,50 tl . Memnun kalırsınız deneyin bence . Afiyet olsun :)  • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
    27.05.2013 aynur

    Döner burger harika görünüyor bende deneyeceğim.


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: ANKARA KENTPARK

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart