Barnie's

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
12.05.2013

Tepe Prime da küçük hoş bir mekan Barnies. Arkadaşlarınla gidip çay kahve vs içebileceğin saatlerce oturabileceğin sıcak bir havası var. Yemekleri de belki lezzetlidir ama onları henüz denemedim . Farklı bir tarzda şık döşenmiş bir mekan. Ortada kocaman 2 tane masası var. Kalabalık gruplar için ideal. 2 kere gittim ikisinde de maç gösterimi vardı. Yani maç izlemek için de ideal bir yer.
Maç izleme amacıyla gittiğimiz için bir şeyler içelim diye düşündük. Latte kesinlikle harika . Kıvamı tam , kreması yeterli tadı yerindeydi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Bir de Karamel Macchiato içtim. Büyük bardakta geliyor ve onun da tadı kesinlikle çok iyi .


Ve gelelim tatlıya , Frambuazlı Cheesecake . Aslında Cheesecake güzeldi ama frambuaz sosunu çok beğenmedim. Tatlı ayarı gayet kararında , sunumu çok iyi geldi.


Mekanın çok sıcak bir ortamı var . Sevilen bir yer , çünkü kalabalık . Pazar günü oturacak bir tane bile boş masa yoktu . Sadece tek bir eleştirim var , çalışan arkadaşlar çok ilgili değil. Siparişler çok geç alınıyor. Şimdilik sadece kahve içmek istiyorum derseniz mutlaka öneririm. Yemekleri için de deneyelim görelim :) Fiyata gelirsek Latte Tl , Karamel Macchiato Tl . Afiyet olsun :)
  • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
    29.10.2013 Ahmet Demir

    Tepe Primeda sürekli gittiğim bir yer Yemek menüleri de çok iyi bence onlarıda deneyin

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart