Beat Cafe&Brasserie

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
06.11.2015

İş çıkışı gezmelerini çok severim. Günün yorgunluğunu bir güzel alır ve ayrıca sevdiğiniz insanlarla da birlikte olunca keyfinizde yerine gelir. Beat Cafe'de tam böyle bir mekan. Ama başınız falan ağrıyacak gibiyse tavsiye edemem içerisi baya kalabalık ve bu sebeple de baya gürültülü.
Mekan seviliyor , kalabalığından belli. Açıkçası hizmet de çok iyi. Garsonları çok güleryüzlü .Siparişler konusunda da çok yardımcı oldular bize. Genel olarak hem mekanı hem hizmeti sevdim ben.Açıkçası ne yiyeceğim konusunda biraz kararsız kaldım. Menü baya zengin. Birçok çeşit var. Yani aç kalmanız pek mümkün değil.
Mini Burger seçeneği hem gözümüze hoş göründü hem de garson arkadaşımız ısrarla tavsiye etti. Menüdeki adı Beat Vega Burgers. Aslında bizim anlayacağımız şekilde klasik burger. 4 adet mini klasik burger köftesi , Cheddar peyniri , kıvırcık , marul, domates ve turşu ile tatlandırılmış. Yanında baharatlı patates tava ile servis ediliyor. Sunumu da , tadı da gayet güzel. Fakat içindeki köftelerin burger köftesi olduğundan şüpheliyim. Bana daha çok şu mangalcılarda yediğimiz kilo ile satılan köfteler varya onlar gibi geldi. Sonuçta lezzetli mi lezzetli. Ama tabi karar sizin. Ayrıca burgerler 4 tane ama biraz fazla ufak geldi bana. Yani bu yemek seçeneği birçok kişiyi doyurmayabilir.


Bu burgerler yanında karışık sepet ile, yine menüdeki adı Beat Combo Sepette, gayet güzel gitti. İçinde bulunan Çıtır pane ile kaplanan Tavuk Filetoları , Soğan Halkaları , Sosis , Mozzeralla Stick ( en sevdiğim ) , Baharatlı Patates tava ile gayet hem gözümüzü hem de karnımızı doyurdu. Pek çok yerde nedense içindeki pekçok şey bayat olmasına rağmen burada kötü olan tek bir malzeme bile yoktu. Sosis bile lezzetliydi arkadaş. Yanında gelen lahanalı olan sosu pek sevmesem de ,diğer gelen yoğurtlu sos gayet başarılı.


Bu güzel yemeğin üstüne güzel bir çay içilir. Genelde mekanlarda korka korka çay söylerim. Bayat olma ihtimali yüksek oluyor çünkü. Ama çayın tadını geçin sunumu bile çok iyi. Taze olduğu için de birkaç bardak içtik. Yanında gelen tarçınlı kurabiye de lezzetli.

Beat Cafe'de fiyatlara gelirsek , Klasik Mini Burger (Vega Burger) 18 tl , Combo Sepette 14,50 tl , Çay 5 tl. Fiyatlar bence olması gerekenin bir tık üstü. Çok değil tolere edilebilir ama bence özellikle çay için fazla bir fiyat. Yine de karar sizin. Afiyet olsun.

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart