Bilem High Class Hotel

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
01.02.2013

Eski Lara Caddesi üzerinde bulunan Bilem Otelde bir aç gün konaklama şansım oldu. Mart ayının sonunda oradaydım. Otel işlek bir caddede bulunuyor merkezede çok uzak sayılmaz tabi ki yürüyerek gidemezsiniz araba şart.

Otelin dış görünüşü iyi durumdaydı. Konumu gereği zaten çok yüksek bir yerde. Mart ayı olduğu için olabilir çok kalabalık da değildi.

İçi güzel döşenmiş bir girişi var çok büyük bir otel değil Butik otel denilebilir aslında.


Odaları temiz ve güzel döşenmiş.

Banyosuda güzeldi. Hiç bir sorun yaşamadım.

Rezervasyonumuz oda + kahvaltı şeklindeydi butik bir otel olmasına rağmen yeteri miktarda çeşitlilik vardı. Kahvaltıda otelin çokta boş olmadığını görüyorsunuz. Oteldeki müşterilerin geneli yabancı ve yaşlı bir kesimden oluşuyor.

Otelin plajı yok. Konumu denizden epeyce yüksek fakat yan taraftan bir merdiven ile kendilerine denize girebilmek için beach yapmışlar güzelde olmuş biraz fazla merdiven inmeniz gerekecek bunu en baştan söyleyelim. Mart ayında denize giriş olmayacağı için beach kapalı ve bakıma alınmış konumdaydı.

Bilem Beach gerçekten yaz aylarında tıklım tıklım oluyor ve birde bünyesinde dalış eğitimi veren bir yer var ki ilk dalışımıda orada yapmıştım.

Kısaca Bilem Otel sakin temiz ve butik bir otel herkese tavsiye ederim.
 • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
  10.08.2013 Selin

  Otelin lara merkeze yakınlığı ne kadar mesafede bilgi verebilir misiniz rica etsem. Birde dalış okulu var demişsiniz her isteyen dalabiliyor mu ?

 • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
  12.08.2013 Gezsek Yesek

  Merhaba selin Bilem Hotel Lara merkeze 10 dk mesafede ve eski lara yolu üzerinde ve eski lara yoluda oldukça hareketli bir yol =) Dalış içinse kendine güveniyorsan tabiki dalabilirsin zaten dalmadan önce teknik bir eğitim veriyorlar ki hiç bilmesen bile oradaki kısa eğitim yeterli oluyor ilk dalış için.

 • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
  24.06.2014 Sevgi Öz

  Sitenizde gördüm ve gittim çok sevimli bir otel burası bende tavsiye ediyorum Gezsekyesek :)

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart