Bonjour Marina Brasserie

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
18.08.2017

Çeşmedeysem yapmayı sevdiğim şeylerden birtanesi de Marinada dolaşmak, güzel bir mekanda oturup bir şeyler içmek, atıştırmak. Buranın güzel bir atmosferi var, aslında çok kalabalık ama hiç insanı bunaltmıyor sanırım havasından ve belki bir de kalitesinden. Bu sefer tercihimiz Bonjour oldu. Marinada girişten ilerleyip tam dönemece geldiğinizde köşede kalan güzel mekan.
Güzel bir masaya oturduk, garsonları çok ilgili, çoğunluğu gençten çocuklar hepsi güleryüzlü. Bütün akşam masamızı hiç boş bırakmadılar. Hiçbir isteğim için beklemedim. Teşekkür ederim.
Marinada mekanlar birbirine benzer. Zaten bu güzel havada tabii ki dışarıda oturmak isteyeceğiniz için, deniz kenarında, park etmiş güzel teknelerin, yatların manzarasında kalırsınız :)İçeceklerimiz yanında mönüde yazan Mix Strater'ı söyledik. Kocaman bir tabak içi tıka basa dolu geldi. Soğan halkası, hem elma dilimi hem normal dilim patates kızartması, sigara böreği ve çıtır tavuk parçaları var bu tabakta. Hepsi lezzetli. Atıştırmalık gibi görünse de oldukça doyurucu. Beğendim.Uzunca oturduk burada keyifli keyifli. Fiyatlara gelirsek, Mix Starter 30 tl, cola 10 tl, çay 6 tl, soda 7 tl . Fiyatlar tabii ki fazla bildiğimiz klasik marina fiyatları açıkçası şaşırmadım. Burası genel olarak böyle. Mekana ödeniyor burada ücretler. Afiyet olsun.  • Musalla Mah. 1016 Sok. No:2 D:21/c 35930 Çeşme İzmir
  • 0232 712 95 94

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart