Buffet's Cafe

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
28.04.2013

Çayyolunda yeşillikler içinde çok sevimli bir mekan Buffet's. İster arkadaşlarınızla gidin ister ailenizle ister çoluk çocuk :) Öyle rahat bir yer. Aslında büyük bir cafe. Ama bu hafta sonu gittiğimizde arka bahçesinde tadilat varmış. Bu yüzden biraz sıkışıktı açıkçası. Sözün özü mekan olarak çok sevdiğim bir yer. Açık havada uzun uzun saatlerce oturabilirsiniz. Kışın hiç gitmedim . Ama baharda Buffet's çok iyi.Pazar günü havada sıcakken bi kahve içelim maksadıyla gittik. 2 çeşit soğuk kahve içtim. İlki İce Cream Caffe , gayet tatlı ve güzeldi. Vanilyalı istedim ama çilekli vanilyalı geldi. Benim için çok problem olmadı fakat herkes bu şekilde sevmeyebilir. Ben beğendim tadını . Sıcak havalarda rahatlıkla tercih edilebilir. Buzlu buzlu çok iyi geldi.


İkincisi İce Caffe Mocha, malesef bunu hiç beğenmedim. Çok acıydı , buzlu olduğu için haliyle içine şeker de atsanız fayda etmiyor. Mocha zaten öyle tatlı olmaz ama bu baya acıydı . Ama mochayı illaki bu şekilde sevenler de vardır.


Buffets'da Ice Caffe Mocha 9 tl , Ice Cream Caffe 9 tl . Genel olarak Buffet's' ı mekan olarak beğeniyorum. Daha öncesinde yemeklerini de tatmışlığım var. Gayet iyidir. Bu sefer çok memnun kalamadım ama yinede tekrardan gidebileceğim bir yer:) Sizde en azından bi gidin görün :)


  • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
    29.04.2013 Alp

    Mekan güzel fakat özellikle gidilecek bir yer değil yoldan geçerken oturacak bir yer arıyorsanız uğrayın derim. Şahsen bir daha gitmeyi planlamadığım bir yer.

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart