By Kokoreççi

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
11.05.2014

Dikmen caddesinde bulunan güzel bir mekan By Kokoreççi.Çok eski bir yer değil tam emin değilim fakat en az 5 yıllık bir yer diye tahmin ediyorum.Küçük bir kokoreççi burası. Ama sadece kokoreç değil köfte, tavuk,tantuni de var menülerinde. Çalışanları güleryüzlü ve çok ilgili. Öyle bir yerde bu kadar ilgi alaka beklemiyorsunuz açıkçası fakat belli işlerini severek yapıyorlar.Kokoreçlerimizi sipariş ettikten sonra öncesinde bir iki tane midye dolma yemek istedim. Ama malesef hiç beğenmedim.Midye Dolmada midyeler çok büyük olunca tadı güzel olmuyor bence. Buradakide hem büyüktü,hem de lezzetsizdi. Hoşuma gitmedi.

Çok bekletmeden kokoreçlerimizi getirdiler.Sebzeli mi yiyelim sade mi diye karar veremediğimiz için bize bir porsiyonu tadına bakabilelim diye yarım sebzeli yarım sade yaptılar.Kokoreç güzel ,iyi fakat öyle mükemmel diyemem. Sebzelisi özellikle çok iyi değil. İçindeki domates biberi hem çok büyük doğranmış hemde çok fazla,kokoreçin tadını bastırıyor.Ayrıca porsiyonlar küçük. Çok aç olsanız 1 porsiyon kesinlikle yetmez,ekmekler çok küçük. Yanında patates kızartması vardı. Bence hiç gerek yok patatese. Ayrıca kızartması berbat diyeceğim kadar kötü bir patates kızartmasıydı.


By Kokoreççi genel olarak kötü , kesinlikle gitmeyin diyeceğim bir yer asla değil. Sonuçta birçok yere göre de kokoreçi güzel. Sadece biraz daha iyileşmesi gerekiyor. Fiyatlara gelirsek 1 porsiyon kokoreç 10 tl. Porsiyon küçük olduğu için 10 tl fazla. Cola 2,50 tl,ayran 2 tl, Midye tanesi 1 tl. Afiyet olsun.Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart