Cafe Tarçın

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
20.11.2013

İş çıkışı Kızılayda yolumuzun üstünde Cafe Tarçında bir yemek yiyelim dedik.Mekan olarak malesef beğenmedim ama direk önyargılı olmayalım diye yemeklerini denemek istedik. Servis hızlı, garsonlar güleryüzlü ve ilgili.Hizmetle ilgili bir sıkıntı yaşamadık.Ama içeri buz gibiydi,ısıtıcıları sürekli söndürdükleri için hiç ısınamadık.


Menüde arayabileceğiniz her şey var.Ama önemli olan lezzetli mi. Buraya ilk defa geldiğimiz için garson arkadaşlara danıştık.Dönerin çok güzel olduğunu söylediler.Bizde madem öyleyse döner yiyelim dedik.Dürüm olarak geldi.Görüntüde bir sıkıntı yok fakat tadı hiçte öyle güzel değil.Burada çalışan arkadaşlar hiç başka bir yerde döner mi yememişler yoksa objektifmi davranamıyorlar anlayamadım. İçinde kaşar var demişlerdi .Açıkçası öyle bir kaşar tadı alamadım.Dönerin tadı etten ziyade kıymadan yapılmış gibiydi.Yanında patates kızartması ile servis edildi.


Diğer yemeğim Chicken Finger,normalde sevdiğim bir yemek fakat burada gelen tavuklar okadar serttiki ne tadı vardı ne tuzu.Tabağı tamam süslemişler fakat yemek lezzetli değil.Kupkuru bir tavuk yedim.Hiç beğenmedim.


Yemekten sonra bi çay içelim dedik.Çayda da hüsrana uğradık.Artık kaç saatlik bir çaysa bize gelen çok bayattı.Zaten içemedik yarım kaldı ve mekandan kalktık. Cafe Tarçında fiyatları sorarsanız o daha da kötü. O beğenmediğimiz Döner Dürüm 14,50tl.Yani bu kadar kötü tadı olan bir dönerin fiyatını nasıl böyle pahalı yapabiliyorlar anlayamıyorum. Biraz başka yerlerde de yemek yemelerini tavsiye ederim.Chicken Finger 8,50 tl, Cola 3,50 tl,çay 2 tl. Malesef ne mekandan ne yemeklerden ne de fiyattan memnun kalmadım.  • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
    22.11.2013 Canan

    Gerçekten lezzetsiz yemekler ,çok doğru tespit bir daha gitmicem bende

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart